Půjčka před výplatou bez 1 kč, bez registru a ihned na účet

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Většina poskytovatelů nebankovních půjček vyžaduje zaslání 1 Kč na svůj účet v rámci ověřovacího procesu vedoucího ke schválení, nebo zamítnutí žádosti o půjčku. Jedná se o vcelku běžnou praxi, která má za úkol ověřit identitu žadatele a vlastnictví účtu. Zároveň ale nadruhou stranou slouží i žadatelům, protože předchází možné chybě v zadání čísla účtu. Kde si ale půjčit před výplatou bez 1 Kč?

Perfect Money

Půjčka Perfect Money nevyžaduje zaslání 1 Kč předem na účet. Má ale i řadu dalších výhod. Žadatel může získat až 4500 Kč na 30 dní zcela zdarma, poskytovatel (ryze česká firma Perfect Money s.r.o.) totiž nabízí první půjčku pro nové žadatele zadarmo. A půjčka navíc vyniká i férovostí v situaci, kdy žádáte o prodloužení doby splatnosti půjčky, poplatky jsou totiž rozumně nízké. Dobré recenze a zkušenosti zákazníky potvrzují kvalitu a bezpečnost této půjčky. Nevýhodou tak zůstává především nižší schvalovatelnost a nedostupnost pro žadatele se záznamem v registru dlužníků.

Půjčka24

Půjčka24.top funguje jako systém, který rozesílá danou žádost o půjčku mezi více prověřených českých poskytovatelů půjček. To má řadu výhod, jednak jedinou žádostí (která je bezpečná, šifrovaná a 100% diskrétní) oslovíte více poskytovatelů najednou (a vyberte si pak nejlepší nabídku) a zároveň tak logicky zvýšíte i šanci na schválení žádosti. Díky tomu patří Půjčka24.top mezi nejschvalovanější nebankovní půjčky v Česku. Úspěšnost žadatelů je přes 90%! Půjčka je navíc bez registru a bez 1 Kč předem na účet, není ani nutné dokládat finanční příjem a půjčka může být až do výše 4500 Kč na 30 dní.

Netcredit

Abychom byly fér, Netcredit půjčka převod malé částky předem vyžaduje. V tomto případě se ale jedná pouze o 0,1 Kč a tak si zařazení do tohoto seznamu zaslouží. Tím spíš, že se jedná o velmi dobře hodnocenou půjčku, kde žadatel může získat až 4500 Kč na 30 dní zadarmo (opět stačí si pouze pohlídat datum splatnosti a nic nepřeplatíte). Výhodou je také rychlost vyřízení a převodu peněz na účet – do 15 minut!

  • Půjčka před výplatou bez 1 kč, bez registru a ihned na účet
  • Autor článku:
  • Publikováno: 1. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout