Půjčka pro studenty bez příjmu – existují vůbec spolehlivé půjčky pro studenty?

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Studenti jsou pro většinu bankovních společností skupinou, které peníze obvykle nepůjčují. Jen málokterá banka má v portfoliu spolehlivou studentskou půjčku. Jediným řešením u bank tak pro studenty bývá obvykle pouze možnost konktokorentu (tedy přečerpání limitu karty „do mínusu“) u studentského účtu. Co když si ale potřebujete půjčit víc, nebo za vámi požadovaných podmínek? Jaká je nabídka půjček pro studenty na nebankovním trhu?

Půjčka pro studenty

Pokud si jako student chcete půjčit peníze, vždy jste pro poskytovatele peněz rizikem, což je dáno faktem, že nemáte povětšinou stálý finanční příjem. Takový je fakt a výsledkem je, že banka vám peníze nejspíš nepůjčí a nebankovní poskytovatel bude velmi často své riziko kompenzovat vyšším úrokem. Přesto ale existují férové studentské půjčky, které vás v případě problémů se splácením nepotopí. Půjčky, které nemají neúměrně vysoké úroky, neobsahují rozhodčí doložky a vysoké sankce při pozdním splacení. Které to jsou?

Click Credit – nejlepší studentská půjčka

Půjčka Clickcredit.cz je poskytována dobře známou a prověřenou společností Home Credit s cílem „zkulturnit“ český trh s malými půjčkami. Že se jim to daří dosvědčují vítězství v nezávislých testech výhodnosti (např. BankovniPoplatky.com). Click Credit půjčka nabízí 3000 Kč na 30 dní pouze za 99 Kč, to je nabídka která nesnese srovnání s žádnou jinou nebankovní půjčkou v tomto segmentu. RPSN pouze 48 % je skutečně velmi nízké. Půjčka Clickcredit je navíc dobře dostupná, není nutné dokládat finanční příjem a žadatel musí být pouze starší 18 let a mít vlastní bankovní účet. Studenti navíc mohou získat půjčku 1000 Kč zcela zdarma!

  • Půjčka pro studenty bez příjmu – existují vůbec spolehlivé půjčky pro studenty?
  • Autor článku:
  • Publikováno: 1. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout