Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Půjčka Zaplo je nově dostupná také v hotovosti

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Půjčka Zaplo patří mezi oblíbené rychlé nebankovní půjčky. Ačkoliv je na trhu teprve od roku 2013, stihla si již vybudovat silnou pozici. K rychlému rozšíření ji pomohla zejména lákavá nabídka první bezúročné půjčky. Nově je tuto půjčku možné získat také v hotovosti na ruku, jak na to?

Peníze na ruku od Zaplo.cz

Peníze v hotovosti sedm dní v týdnu

K vyplacení peněz v hotovosti využívá Zaplo obchodní síť prodejen GECO. Jedná se obvykle o trafiky v nákupních centrech, tím je dána poměrně široká síť, kde lze peníze v hotovosti získat. Pobočky mají otevřeno každý den, včetně víkendů a provozní doba bývá obvykle od 7:00 do 20:00. Celou žádost vyplníte online, zadáte kontaktní údaje a vyberte požadovanou finanční částku a dobu splatnosti. SMS zprávou obdržíte další instrukce, s občanským průkazem a mobilním telefonem pak navštívíte libovolnou pobočku GECO. Zde podepíšete smlouvu a převezmete peníze v hotovosti.

První půjčka až 16 000 Kč zdarma

I nadále platí nabídka první bezplatné půjčky od Zaplo.cz, jednoduše si tak lze půjčit až 16 000 Kč na 30 dní. Pokud je celá půjčovaná částka včas splacena zpět, nezaplatí klient ani korunu navíc. Nabídka první bezplatná půjčky však platí pouze pro online žádosti.

  • Půjčka Zaplo je nově dostupná také v hotovosti
  • Autor článku:
  • Publikováno: 23. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout