Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Půjčka ZDARMA a bez úroků!

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Jak si půjčit peníze před výplatou a neplatit při tom vůbec žádný úrok, ani jiné poplatky? Chcete si půjčit třeba 2 000 Kč a za 14 dní vrátit tu samou částku bez jedné jediné koruny přeplatku? Skutečně to je možné! Navíc zcela bez rizika, dalších podmínek, nebo poznámek zákeřně skrytých pod čarou. 🙂 Řekneme vám, jak na to!

První půjčka ZDARMA pro všechny

Ne úplně známou věcí je, že řada společností nabízí první půjčku pro nové zákazníky zcela zdarma. Je tak možné si půjčit na korunu stejnou částku, kterou následně vrátíte v určeném termínu. Společnosti se tak snaží nalákat nové zákazníky. Půjčení peněz bez úroků a poplatků vás ale k ničemu dalšímu (tedy další půjčce) nezavazuje! Podobně výhodnou nabídku, kterou nabízí některé z nebankovních společností tak nedostanete ani v klasické bance. Skutečně.

Kde si půjčit bez poplatků a úroků?

Pokud jste nový zákazník, je vám minimálně 18 let a nemáte dluhy, můžete využít…

Půjčka Ferratum

Půjčku zadarmo nabízí například dobře známé Ferratum. Můžete tak získat až 2000 Kč zdarma na 15 dní. Půjčka je bez jakýchkoliv závazků, poplatků, či složitého papírování. Jednoduše za 15 dní vrátíte zpět přesně 2000 Kč. Půjčit si takto můžete i 500 a 1000 Kč. Drobnou nevýhodou je však skutečnost, že první půjčku vyplácí Ferratum pouze poštovní poukázkou. Bankovní převod je možný jen pro stálé (opakované) zákazníky.

MoneyNow

Přes web MoneyNow (stejná společnost stojí i za oblíbenou Omega půjčkou) si můžete půjčit až 4500 Kč na 30 dní – opět bez poplatků a úroků. Nabídka opět platí pouze pro nové zákazníky a nabízí ještě možnost zápůjčky na 15 dní v rozpětí od 500 Kč do 4500 Kč. Potvrzení půjčky se vyřizuje nonstop a peníze vám budou připsány na účet opravdu rychle (MoneyNow má vlastní účet u ČS, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen bank, GE Money banka a FIO banky).

Perfect Money

Společnost Perfect Money nabízí novým zákazníkům 3 000 Kč až na 28 dní. Vyřízení žádosti předchází jen minimum byrokracie a podmínky pro získání půjčky jsou poměrně benevolentní, takže je půjčka vhodná i pro cizince, studenty, maminky na mateřské apod. Perfect Money je známé svými výhodami pro stálé klienty a tak při řádném splácení nabízí například týden splatnosti navíc zdarma.

Kredito24

Také Kredito24 nabízí možnost půjčky, kterou při řádném splacení v termínu získáte bez přeplatku. Nový zákazník si může půjčit až 4000 Kč na 7 dní. Kredito24 vyniká rychlostí převodu peněz na účet (24 hodin denně do 15 minut na účet). Navíc je možné svůj účet spravovat přes mobilní aplikaci a mít tak přehled vždy po ruce. Nevýhodou však může být pouze 7 denní splatnost.

Zaplo

Zaplo je stále ještě novinkou na českém půjčkovém trhu (dost možná ji ale už znáte z televizní reklamy). Největší výhodou této nabídky je, že vám napoprvé půjčí až 7 500 Kč zdarma na 30 dní. To je víc, než všichni zmínění konkurenti. Převod peněz na účet trvá jen 15 minut (v závislosti na typu banky) a celý proces pro získání je velmi jednoduchý (min. 18 let, české občanství a bezdlužnost). Zaplo tudíž považujeme za momentálně nejzajímavější nabídku, kterou lze získat.

Víte o nějakých dalších půjčkách zdarma? Využijte diskusi pod článkem, díky!

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout