Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Půjčka24 – postup vyplnění žádosti

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Rychlá mikropůjčka do výplaty, to je produkt Půjčka24. I tato půjčka patří mezi ty nejvíce vyhledávané v našem katalogu a proto se dnes budeme věnovat právě jí. Ukážeme vám jak vyplnit celou žádost od prvního až do posledního políčka a jak celý proces vypadá a probíhá. Pokud se někdy rozhodnete tento produkt využít, budete alespoň vědět co vás čeká. Není to naštěstí nic složitého.

Půjčka24 – základní informace

Požadavky na žadatele o půjčku

  • Věk min. 18 let
  • České státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
  • Schopnost řádně splácet

1. Přejděte na online žádost

Výše uvedený odkaz se vám otevře v novém okně. Celou nezávaznou žádost je možné vyplnit a odeslat skrze tyto webové stránky, nebudete tedy nikam přesměrováni a hlavně nemusíte ani nikam telefonovat. Celá poptávka je bez skrytých poplatků za vyřízení a sjednání a až do poslední chvíle je také nezávazná. Vyplnění formuláře vás tedy k ničemu nezavazuje a vše si můžete klidně rozmyslet.

Celá žádost je rozdělena celkem na 4 kroky. Prvním krokem je výběr požadované částky a volba doby splatnosti. K tomu využijte grafická „táhla“. Následně jen doplníte vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Nezapomeňte zaškrtnout také souhlas se zpracováním osobních údajů (ty si samozřejmě můžete dopředu přečíst). V každém poli máte předepsán vzor, přesně tady víte jak zapsat např. telefonní číslo apod. Do dalšího kroku postoupíte kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

2. Kontaktní údaje

V dalším kroku vyplňte běžné informace o vás (jméno, příjmení a kontaktní adresu). Nutné je také uvést formu bydlení (máte vlastní byt, jste v nájmu, na ubytovně?) a jak dlouho na dané adrese bydlíte. Vše vyplňujte pravdivě, předejdete tak okamžitému zamítnutí. Následně je nutné doplnit ještě další osobní údaje (buď je vyplníte slovně, anebo vyberete z roletky některou z nabízených možností). Rodné číslo zapište bez lomítka. Číslo vašeho občanského průkazu naleznete na kartičce vpravo nahoře (viz obrázek níže).

Následně doplňte ještě informaci o výši vašeho příjmu a číslo bankovního účtu kam budete chtít zaslat peníze. Číslo uveďte celé (tedy včetně lomítka, které odděluje číslo účtu a kód banky). Všechny údaje raději dvakrát překontrolujte. Tento krok následně dokončíte kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

3. Máte nějaké dluhy nebo exekuce?

Ve třetím kroku pouze vyberte z roletek vhodné odpovědi na 5 položených otázek. Týkají se především možných závazků, které máte. Sdělte pravdivě zda-li máte nějaký dluh, exekuci nebo jste třeba v insolvenci. Pamatujte, že Půjčka24 je dostupná i dlužníkům a je nabízena bez kontroly registru. Rozhodně tedy nezatajujte nepříjemnou pravdu, šanci získat půjčku máte stále, avšak pokud dojde k odhalení nepravdy žádost bude „smetena ze stolu“. V žádosti pokročíte dále kliknutím na tlačítko „Půjčit ihned“.

4. Zadejte heslo a vytvořte si účet

Toto je konečně poslední krok celé žádosti. Zadejte, respektive vymyslete si heslo (dvakrát, pro kontrolu), kterým v budoucnu přistoupíte ke své žádosti a budete tak mít přehled o svém úvěru. Poskytovatel uvádí, že řádným vyplněním zvýšíte svou šanci na schválení vaší půjčky. Proto ani tento krok nevynechejte. Vyberte si heslo, které si dobře zapamatujete, ale ne příliš jednoduché (rozhodně nepoužívejte vaše jméno a jiné snadno uhádnutelné varianty). Celou žádost odešlete tlačítkem „Odeslat“.

5. Hotovo, žádost odeslána!

Nyní je vaše online žádost úspěšně odeslána, budete o tomto informováni jak potvrzující hláškou, tak e-mailem zaslaným na vaši adresu. Nyní vyčkejte na kontakt zákaznického servisu, mějte u sebe uvedený telefon a zvedněte ho. Všechny podrobnosti vaší půjčky proberete s operátorem.

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout