Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

SMART půjčka v hotovosti až domů

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

SMART půjčka je na českém nebankovním trhu již dobře a dlouho etablovaná. Jedná se o klasickou půjčku, avšak vyplacení probíhá výhradně v hotovosti, žadatel tak nemusí nutně mít bankovní účet a díky osobnímu kontaktu přímo s obchodním zástupcem je půjčka osobnější a individuálnější. Půjčka SMART tak může být zajímavou alternativou k půjčce Provident. Jaké jsou naše zkušenosti s půjčkou SMART? Dozvíte se jako vždy v podrobné a nezávislé recenzi.

Půjčka v hotovosti

Nabídka půjček v hotovosti není na trhu zase tak mnoho. Většina poskytovatelů se často uchyluje pouze k vyplacení bankovním převodem. Půjčka v hotovosti má však nesporně své výhody, jednak žadatel nemusí nutně vlastnit bankovní účet a díky osobnímu kontaktu je celý proces získání půjčky přátelštější a pro žadatele srozumitelnější, školený obchodní zástupce mu vysvětlí veškeré podrobnosti a zodpoví otázky týkají se SMART půjčky.

SMART půjčka je dostupná bez registru

Jaké jsou hlavní parametry SMART půjčky? Jak již bylo řečeno, půjčka je nebankovní a v hotovosti. Poskytuje ji ryze česká společnost JET Money s.r.o. se sídlem v Olomouci, působnost společnosti je však samozřejmě celorepubliková a zákazníky skutečně má po celé ČR. Na českém trhu působí JET Money s.r.o. již více jak 15 let. Půjčka SMART je díky tomu již dobře známá a prověřená zákazníky. SMART půjčka je také dostupná bez kontroly registru dlužníků, není však určena lidem s dluhy a exekucí, při nedostatečné bonitě zákazníka je vyžadován spoludlužník. K žádosti o půjčku není nutné dokládat finanční příjem, avšak stálý příjem je nezbytný pro řádné splácení, za něž SMART půjčka odměňuje – nabízí možnost refinancování půjčky.

Výhody SMART půjčky

  • Vysoká částka (až 70 000 Kč) v hotovosti
  • Peníze vám budou doručeny v hotovosti až domů – nepotřebujete bankovní účet
  • Půjčka SMART je dostupná i pro seniory a ženy na mateřské
  • Vyřízení půjčky je rychlé a bez zbytečného papírování
  • Vysoká schvalovatelnost žádostí

70 000 Kč hotově až domů

Se SMART půjčkou může žadatel získat hotovostní půjčku 5000 Kč až 70 000 Kč. Doba splatnosti je volitelná od 14 měsíců až 18 měsíců a přesná úroková sazba se samozřejmě odvíjí od kombinace těchto dvou parametrů. S tím však souvisí i jedná z nevýhod online SMART půjčky – na webu není k dispozici tabulka ani kalkulačka splátek, konkrétní úrokovou sazbu a tabulku splátek vám představí až obchodní zástupce, samozřejmě dříve, než půjčku potvrdíte, přesto by jistě žadatelé rádi znaly tyto parametry předem. Půjčka se splácí klasicky – na měsíční bázi.

Nevýhody

  • Pomalejší vyřízení – obvykle do 48 hodin
  • Při nedostatečné bonitě žadatele je třeba mít spoludlužníka
  • Konkrétní nabídku a výši RPSN vám sdělí obchodní zástupce – není na webu

Požadavky na žadatele o půjčku SMART

Požadavky nejsou nijak přísné, vlastně přesně naopak. V porovnání s řadou ostatních nebankovních půjček je SMART půjčka velmi benevolentní. Žadatel musí splňovat pouze 2 hlavní podmínky a těmi jsou samozřejmě plnoletost a pravidelný měsíční příjem (jeho výše však není specifikována). Nezbytný doklady pro získání SMART půjčky je občanský průkaz + 2. doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či průkaz zdravotní pojišťovny) od všech zúčastněných osob.

Je SMART půjčka podvod?

Půjčka SMART je bez poplatků předem, poskytovatel půjčky splňuje veškeré právní náležitosti a tak lze s jistotou říci, že SMART půjčka není podvod. Vždy je ale třeba řádně splácet a pokud se dostanete do potíží, tuto informaci je nutné ihned hlásit a řešit. Recenze a zkušenosti zákazníků s půjčkou SMART jsou na webu snadno k nalezení a lze o nich říci totéž, jako o všech větších poskytovatelích půjček – najít se dajít pozitivní i negativní zmínky. Je však nutné zmínit také fakt, že půjčka SMART je bez registru a bez dokládání příjmu a výskyt rizikovějších klientů je v takovém případě samozřejmě vyšší.

Hodí se SMART půjčka právě pro vás?

Půjčka SMART je rozhodně zajímavou alternativou ostatním nebankovním půjčkám, získat takto velkou částku (až 70 000 Kč) v hotovosti rozhodně není běžné. Navíc fakt, že peníze vám budou vyplaceny na ruku přímo u vás doma je určitě příjemný. Požadavky na žadatele jsou velmi mírné. Půjčka není vhodná jako půjčka před výplatou, ale díky dlouhé době splatnosti se hodí spíše na řešení jednorázových finančních komplikací či v případě nečekaných větších výdajů (oprava automobilu, nákup spotřebičů do domácnosti apod.).

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout