Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Tisícové odměny! Aktuální nabídky stavebního spoření a časově omezených slev

Publikováno 14. 1. 2020 v kategorii Novinky, Tipy na úspory

Stavební spoření jako takové je ve velmi dobré kondici a jednotlivé společnosti se předhánějí o každého nového klienta různými benefity a slevovými akcemi. Vděčí za to především zásahům České národní banky na hypotečním trhu a konstantnímu zvyšování mezd, z nichž si Češi mohou dovolit odvádět „nepotřebné“ peníze stranou. Jak vypadají produkty konkrétních stavebních spořitelen na trhu? Připravili jsme si pro vás velký přehled toho nejlepšího.

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS)

Českomoravský stavební spořitelna se snaží přilákat nové klienty pomocí prémie za uzavření smlouvy o stavebním spoření a běžném účtu najednou, která činí až 2500 Kč. Benefit má ovšem několik zásadních podmínek. Klient musí provést úhradu za uzavření smlouvy o stavebním spoření a aktivně využívat běžný účet. Dále musí uplynout lhůta šesti měsíců od uzavření smlouvy o stavebním spoření, během níž klient nepodá žádost o poskytnutí meziúvěru. Poplatek ve výši 1 % z cílové částky i nadále zůstává neměnný.

Nabídka od ČMSS

Pro potenciální klienty je dále připraven bonus ve výši 1000 Kč v případě, že si založí běžný účet a budou jej aktivně využívat. Co si ovšem představit pod pojmem „aktivní využívání“? Klienti musejí na konto v horizontu tří měsíců přijmout alespoň 5 000 měsíčně od jiného člověka, a to nejpozději do šesti měsíců od založení daného účtu.

  • prémie dosahující až 3500 Kč
  • určeno pro všechny nové klienty ve věku nad 18 let

Modrá pyramida stavební spořitelna (MPSS)

Společnost Modrá pyramidy připravila bonusovou akci s názvem „Moudré spoření“, jehož hlavním benefitem je prémie ve výši poplatku za uzavření smlouvy, která v maximech dosahuje až 2 000 Kč. Dosáhnete na ni v případě, že po uzavření smlouvy ve lhůtě čtyř měsíců pošlete na účet alespoň 2 000 Kč.

  • bonus až 2 000 Kč pro všechny nově příchozí klienty

Raiffeisen stavební spořitelna (RSS)

Nabídka Raiffeisen stavební spořitelny se od ostatních nabídek společností v podstatě nijak zásadně neliší. Pro nově příchozí klienty je taktéž připraven bonus až 2 000 Kč ve výši poplatku za uzavření smlouvy. Novinkou je ovšem zvýhodněné úročení pro mladé ve výši 1,5 % (běžný standard je 1 %).

  • bonus až 2 000 Kč pro nové klienty
  • zvýhodněné úročení 1,5 % pro mladé

Nabídka Raiffeisen stavební spořitelna (RSS) pro mladé

Wüstenrot – stavební spořitelna (WSS)

Společnost Wüstenrot nabízí bonus ve výši poplatku za uzavření smlouvy až 2 000 Kč u stavebního spoření Kamarád a dále až 5 000 Kč v případě stavebního spoření Kamarád+ pro mladé ve věku do 24 let. Podmínkou je dosažení alespoň 1 % z cílové částky v horizontu čtyř měsíců. Pro osoby nad 55 let je připraveno uzavření smlouvy bez poplatků.

  • bonus až 5 000 Kč pro klienty ve věku do 24 let
  • osoby starší 55 let mají sjednání smlouvy zdarma

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS)

Stále platí, že za uzavření smlouvy o stavebním spoření na kamenné pobočce zaplatíte poplatek ve výši 1 % z cílové částky. Při sjednání smlouvy online se poplatek snižuje na pouhých 465 korun.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout