Zaimo – Individuální půjčka na míru každému žadateli

Je Zaimo.cz nejrychlejší nebankovní půjčka na českém trhu?

Zaimo je méně známá nebankovní půjčka za kterou stojí společnost Kreditech Česká republika s.r.o.. Jedná se o produkt, který se od většinové konkurence odlišuje především technologickým zázemím. Zaimo dokáže vyhodnotit bonitu klienta téměř ihned, v potaz bere třeba i profily na sociálních sítích a v případě schválení dokáže peníze – rovněž automaticky – odeslat klientovi ihned na účet.

Logo společnosti a náhled webových stránek www.zaimo.cz

Zaimo je technologická špička

Úvěr Zaimo.cz je 100% automatizován, dokáže tedy vyřídit tisíce žádostí najednou a to v kteroukoliv denní nebo noční hodinu. Systém navíc dokáže, v případě schválení zájemce, peníze vyplatit na požadovaný účet – využívá k tomu platební bránu The Pay. Pokud se ke svému Zaimo účtu přihlásíte skrze Facebook, získáte 200 Kč slevu. I v tomto případě Zaimo využívá svou unikátní technologii – uvedené zájmy, navázaná přátelství a další informace mu pomáhají sestavit celkový obraz žadatele a ještě lépe stanovit jeho bonitu. Zájemce o úvěr však obavu mít nemusí, jeho přátelé se o záměru vypůjčit si peníze nic nedozví – vše je bezpečné a šifrované.

Půjčka na míru a platebním schopnostem každého klienta

Zaimo.cz tvrdí, že posuzuje až 15 000 různých faktorů, ve snaze určit platební schopnosti každého žadatele. V praxi to funguje tak, že každý nakonec dostane trochu jinou nabídku půjčky. Zájemce s vyšší bonitu dostane levnější půjčku a naopak. Produkt je ale vždy sestaven tak, aby jej klient mohl řádně splatit. Pokud poskytovatel pojme podezření na špatnou platební morálku, půjčku nenabídne vůbec. Zaimo tak má a z podstaty vždy bude mít poměrně nízkou schvalovatelnost žádostí (cca 40 %). To je dáno jeho podstatou.

Rychlá půjčka do 108 000 Kč

Každý zájemce může zažádat o úvěr v rozsahu 15 000 Kč až 108 000 Kč. Doba splatnosti je volitelná od 12 měsíců po 4 roky. Spolu s delší splatností logicky klesají měsíční splátky, nadruhou stranu ale roste celkový přeplatek úvěru. Výše RPSN začíná na přijatelných 15 % ročně, maximální výše RPSN je 75 % p.a. Protože je nabídka úvěru vypočítávána pro každé zájemce zvlášť, nemůžeme bohužel uvést tabulku splátek. Přikládáme tedy alespoň jeden ilustrativní příklad půjčky, přímo z webu společnosti.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 108 000 Kč, délka splatnosti: 48 měsíců, měsíční splátka: 2954 Kč, úroková sazba 14,07 % p.a., RPSN 15 % p.a., celkem zaplatíte: 141 684,81 Kč

Základní parametry

Název půjčky: Zaimo půjčka
Poskytovatel: Kredito24 Česká republika s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 15 000 Kč – 108 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 12 měsíců – 4 roky
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 15 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Výhody a nevýhody Zaimo půjčky

 • rozumná výše RPSN (již od 15 % p.a.)
 • celková flexibilita půjčky a dobré zkušenosti klientů
 • rychlost plynoucí z nonstop automatizovaného vyřizování žádostí
 • dostupnost také pro Slováky s trvalý pobytem v České republice
 • rychlý převod peněz ihned na bankovní účet skrze službu The Pay

A nevýhody?

 • spíše podprůměrná schvalovatelnost žádostí
 • online formulář žádosti o půjčku je hodně dlouhý
 • chybí kalkulačka splátek (nabídka je sestavena až na základě vyplněné poptávky)

Co je dobré vědět předem

Kolik je možné si půjčit?
Zaimo nabízí online půjčku od 15 000 Kč do 108 000 Kč.
Co musí splňovat žadatel o půjčku?
Podmínkou je věk min. 18 let, České občanství nebo občan SR s trvalým pobytem v ČR, vlastní bankovní účet, mobilní telefon a samozřejmě schopnost řádně splácet.
Jak probíhá vyplacení a splácení úvěru?
Peníze obdržíte na bankovní účet uvedený v žádosti. Zaimo půjčku pak splácíte zpět klasicky – bankovním převodem na účet poskytovatele a to jedenkrát za měsíc.
Jak velkou mám šanci na schválení?
Pokud jste dobře bonití, tak velmi vysokou. Půjčka je primárně určena bonitnějším klientů s dobrou platební historií, pokud toto nesplňujete, zvolte raději jiného poskytovatele.
Jak rychle mi budou peníze vyplaceny?
Systém odesílá peníze automaticky ihned po schválení. V ideálním případě (především ve všední dny a denní hodiny) je můžete obdržet již do 15 minut. Nejpozději však další den.
K čemu slouží 1 Kč převáděná na účet Zaimo?
Zaimo tímto ověřuje dostupnost a vlastnictví daného bankovního účtu. Jedná se o obvyklý krok mezi nebankovními poskytovateli. Převod proveďte podle instrukcí, které obdržíte.
Musím dokládat nějaké dokumenty?
Vyplňte online poptávku, budou-li nějaké dokumenty potřeba, ofotíte je a nahrajete přes web. Žádné papírování se Zaimo půjčkou spojené není a nemusíte se ho tedy obávat.

Zaslouží si Zaimo doporučení?

Zaimo je určitě zajímavým produktem, který má co nabídnout. Je ze své podstaty jiný, než většina nebankovních půjček a dokáže toho využít ve prospěch klienta. My oceňujeme rychlost vyřízení a automatizované procesy. Fakt, že každý klient dostane nabídku půjčky přesně na míru svým možnostem během pár minut, je jednoznačným benefitem. Stejně jako rychlost následného vyplacení peněz. Nevýhodou je celkově nízká schvalovatelnost žádostí (Zaimo rozhodně nepůjčí peníze každému!) a málo přehledné webové stránky, kde chybí alespoň orientační kalkulačka splátek. Pro bonitní zájemce s dobrou platební historií se může jednat o vcelku atraktivní nebankovní úvěr – je ale faktem, že podobných zájemců není zase tolik a tací dosáhnout ještě na lepší nabídku v každé bance. Zaimo každopádně hodnotíme ve své kategorii nadprůměrně.

 • Půjčka 15 000 – 108 000 Kč
 • Splatnost 12 měsíců – 4 roky
 • Rychlost vyplacení do 15 minut
 • Půjčka zdarma ne

Další články a odkazy

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální. Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele. Podmínky použití