Zaimo půjčka – Zkušenosti a tabulka splátek

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Zaimo nabízí rychlou online půjčku bez dokládání finančního příjmu. Snadno takto lze získat až 75 000 Kč a dobu splatnosti „natáhnout“ celkem až na 36 měsíců. Žádost o půjčku je u Zaimo.cz vyhodnocena automaticky 24 hodin denně, žadatel tak ihned ví, zda-li mu půjčka byla schválena, nebo zamítnuta. Pokud hledáte na webu zkušenosti a tabulku splátek Zaimo, v tomto článku jsme je sepsali.

Základní parametry Zaimo půjčky

Zkušenosti se Zaimo půjčkou

Online půjčka Zaimo patří mezi dobře hodnocené nebankovní půjčky. Klientské zkušenosti se Zaimo.cz poukazují na vysokou rychlost vyřízení žádosti a rovněž rychlý převod peněz ihned na bankovní účet žadatele. Nevýhodou však podle diskuse a recenzí na internetu je absence tabulky splátek a poměrně složitá online žádost, v jejímž rámci je nutné vyplnit hned několik formulářů.

Tabulka splátek Zaimo.cz

Klasickou tabulku splátek na webu Zaimo.cz bohužel nenajdete. Konkrétní nabídka je totiž sestavována žadateli na míru na základě vyhodnocení nezávazné online žádosti. Za vděk tak bohužel musíme vzít pouze ilustrativním příkladem půjčky, který lze na stránkách poskytovatele nalézt.

Úvěr 75000 Kč
Úroková sazba 24,33 % p.a.
Délka úvěru 36 měsíčních splátek
Poplatky 30928,70 Kč
Celkový úvěr 105928,70 Kč
Splátka 2942,46 Kč měsíčně
RPSN 26,82 %
Skryté poplatky 0 Kč
Dodatečné náklady 0 Kč
Předčasné splacení zdarma!

Je Zaimo lepší než BB půjčka, nebo Pronto půjčka?

Pokud vám z nějakého důvodu Zaimo.cz půjčka nevyhovuje – anebo nenabízí přesně to co hledáte, můžete pro vás být zajímavou alternativou například BB půjčka, která však nabízí o něco menší částku (45 000 Kč) a kratší dobu splatnosi (jen 12 měsíců), ale může zaujmout vyšší schvalovatelností žádostí a nabídkou první bezplatné půjčky pro nové klienty (až 5000 Kč na 30 dní). Pronto půjčka naopak nabízí vyšší úvěr i delší splatnosti (konkrétně 100 000 Kč na 48 měsíců), schvalovatelnost žádostí je srovnatelná, ale nejsou kontrolovány registry dlužníků a na webu lze nalézt online kalkulačku, díky níž si můžete svůj půjčku předem přesně spočítat.

  • Zaimo půjčka – Zkušenosti a tabulka splátek
  • Autor článku:
  • Publikováno: 1. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout