Zaplo.cz je nejpopulárnější rychlá půjčka na českém internetu. Čím je zajímavá?

Publikováno 14. 6. 2021 v kategorii Půjčky

Půjčit si v dnešní době můžete různými způsoby. Pokud ovšem chcete peníze rychle a bez otálení, nabízí se nebankovní segment. Ten patří s poslední novelou zákona o spotřebitelských úvěrech k bezpečným, k čemuž přispívá i dohled České národní banky.

Čím je půjčka od Zapla zajímavá?

 • První půjčka 16 000 Kč
 • Opakovaná půjčka 30 000 Kč
 • Délka splatnosti 30 dní

Zaplo půjčka bez poplatku

Jestliže nemáte žádné zkušenosti s nebankovními půjčkami tohoto typu, Zaplo půjčka vás potěší. První půjčka je totiž zcela zdarma. To znamená, že si půjčíte peníze bez jakéhokoliv dalšího poplatku. Když ji vrátíte v plné výši do třiceti dnů, úroková sazba, respektive roční procentuální sazba nákladů bude nula procent. Ideální způsob, jak vyzkoušet nebankovní úvěrování na internetu, které je čím dál populárnější. A to například díky tomu, že nemusíte chodit na pobočku společnosti.

Hlavní výhody Zaplo půjčky

Pojďme se ale zaměřit na hlavní přednosti Zaplo půjčky. Těch je více než dost. Vedle první půjčky zdarma je to určitě rychlost vyřízení úvěru. Žádost na internetu vyplníte během pár minut, potřebné dokumenty předložíte elektronicky a o schválení či neschválení úvěru se dozvíte v podstatě obratem. Když zvolíte bezhotovostní výplatu peněz, lze je obdržet do patnácti minut. Způsoby výplaty ovšem můžete volit dva.

 • Bezhotovostní výplata na bankovní účet žadatele
 • Hotovostní výplata v síti trafik GECO

Zaplo půjčka vyniká svou jednoduchostí. V praxi to znamená, že předem jsou dány jasné splátkové podmínky. V jejich případě je kladen důraz na jednoduchost, transparentnost a přehlednost. I díky nim můžete na první pohled vidět, že se se Zaplo půjčkou nepojí žádné zbytečné poplatky navíc. V rámci úvěru zaplatíte pouze jednorázový úrok započítaný ve vratné částce.

Možnost splácet také formou měsíčních splátek

Není to však jenom krátkodobá půjčka Zaplo, kterou můžete získat. Nebankovní společnost svým klientům přináší i možnost měsíčních splátek. Konkrétně je to až pět měsíčních plateb. S využitím tohoto řešení se ovšem pojí několik důležitých věcí.

 • Platí pro úvěry nad 5 000 Kč
 • Splacení 20 % do pěti kalendářních dnů od žádosti
 • Prodloužení splatnosti až na pět měsíců
 • Bez navýšení

Pokud se rozhodnete požádat o Zaplo půjčku, je třeba počítat i s ověřením bonity klienta. Společnost primárně půjčuje těm, kdo jsou schopni své peněžní závazky řádně splácet. To znamená, že vám musí být více, jak 18 let a musíte doložit potvrzení o příjmu ne starší třiceti dnů. Zároveň byste neměli být se svými závazky po splatnosti více jak deset dnů.

Peníze na cokoliv

Využijte Zaplo půjčku k financování libovolných potřeb. Peníze můžete upotřebit v podstatě na cokoliv. Sama společnost však nedoporučuje řešit půjčkou další půjčku, což je logické. Takový krok vede pouze k dluhové pasti. Poznejte flexibilitu nebankovního řešení a vsaďte na moderní technologie při žádosti přímo z domu. Zaplo půjčka může být takovou pomyslnou finanční rezervou jakéhokoliv bonitního klienta.

 • Zaplo.cz je nejpopulárnější rychlá půjčka na českém internetu. Čím je zajímavá?
 • Autor článku:
 • Publikováno: 14. 6. 2021
 • Kategorie: Půjčky


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout