Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Zaplo.cz – výhody a nevýhody rychlé půjčky

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Půjčka Zaplo je nejvyhledávanější nebankovní půjčkou v Česku. Svou pozici si vydobila atraktivní nabídkou první bezúročné půjčky, rychlostí vyřízení žádosti a pohotovým vyplacením peněz. Z počátku navíc také poskytovatel nekontroloval registry dlužníků. Velký vliv také jistě měla masivní reklamní kampaň, zejména v televizi. I Zaplo však samozřejmě má své nedostatky, jaké?

Základní parametry Zaplo.cz půjčky

3 výhody půjčky Zaplo

První půjčka je zcela zdarma!

Zaplo od začátku nabízí první půjčku novým klientům zcela zdarma. Postupně navyšuje částku, kterou mohou klienti získat, aktuálně se jedná o 16 000 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Pokud klienti půjčené peníze vrátí nejpozději v den splatnosti, nezaplatí ani korunu navíc. Pozor však, při pozdním splacení naskakují sankce rychle a jsou vysoké! Jinak ale není využití nabídky ničím dalším podmíněno a v rukou zodpovědného zákazníka se jedná o výhodnou nabídku jak vyřešit akutní finanční problém.

Peníze v hotovosti na prodejnách GECO

Ačkoliv Zaplo nemá vlastní síť kamenných poboček, kde by mohlo vyplacet peníze tzv. „na ruku“, nedávno se mu podařilo přibližit své služby ještě více lidem, díky nabídce vyplácení peněz v hotovosti skrze prodejní síť Geco. Funguje to jednoduše a peníze je možné získat i o víkendech. Celou žádost zvládnete vyřídit přes mobilní telefon. Peníze vám následně budou po podpisu smlouvy vyplaceny přímo od personálu prodejny Geco.

Rychlost vyřízení a vyplacení peněz

Zaplo od začátku bodovalo zejména vysokou schvalovatelností žádostí a také rychlým převodem peněz na účet. Poskytovatel má vlastní bankovní účty u všech českých bank, díky tomu je možné převádět peníze opravdu pohotově. Ve všední dny je tak skutečně možné získat peníze i do 15 minut od odeslání, třebaže nic takového Zaplo negarantuje.

2 nevýhody půjčky Zaplo

Opakované půjčky jsou již poměrně drahé

Pokud se rozhodnete využít Zaplo.cz půjčky opakovaně, je samozřejmě již nutné počítat s běžným úročením. Půjčka, kterou jste napoprvé získali zadarmo pak již zdaleka není tak výhodná. Například u malé půjčky 5000 Kč s dobou splatnosti 30 dní by klient zpět vrátil celkem 6150 Kč, při RPSN 1141%.

Vysoké poplatky za prodloužení splatnosti

Zjistíte-li, že máte problém půjčku splatit, je vhodné vždy kontaktovat poskytovatele peněz co nejdříve. Zaplo nabízí možnost prodloužení doby splatnosti půjčky. Nechá si však za to patřičně zaplatit. Budeme-li se držet výše uvedeného příkladu půjčky 5000 Kč, pak by prodloužení o 7 dní stálo 690 Kč, od 14 dní 830 Kč a o dalších 30 dnů již 1150 Kč.

  • Zaplo.cz – výhody a nevýhody rychlé půjčky
  • Autor článku:
  • Publikováno: 23. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout