Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Zonky rozjíždí novou investiční službu Rentiér, láká na očekávaný čistý výnos 4,4 % p.a.

Publikováno 19. 11. 2019 v kategorii Novinky, Půjčky

Pokud pravidelně sledujete televizní vysílání, určitě vám mezi jednotlivými pořady neunikly reklamy propagující společnost Zonky. Ta je naprostým hegemonem českého prostředí co se propojování individuálních investorů se žadateli týče. Jelikož se snaží zaujmout stále větší publikum, přichází s novou investiční službou Rentiér. V čem že vyniká natolik, aby si zasloužila vaši pozornost? Na to se vám během následujících řádků pokusíme co nejlépe odpovědět.

Nadstandardní úročení v kombinaci s minimálním rizikem

Lidé se pomalu učí investovat své našetřené peníze někam, kde dojde k jejich efektivnímu zhodnocení. Stále však převažuje strach, že o své těžce vydělané rychle přijdou a proto si je raději ukládají doma pod polštář nebo na běžný bankovní účet. Rentiér od společnosti Zonky by ovšem mohl tento názor změnit. Jedná se totiž o investiční službu, která s minimálním rizikem nabízí roční výnos 4,4 %, což je vysoko nad úrovní inflace. Minimální výše vkladu je stanovena na 50 000 Kč a vzhledem k vysoce diverzifikovaným investicím do spotřebitelských úvěrů je z dlouhodobého hlediska ideálním řešením.

Jak investování prostřednictvím Rentiéra vlastně funguje

Zájem o Zonky neustále roste. K dnešnímu dni má u společnosti přibližně 500 lidí investováno více než jeden milion korun. Právě tato čísla inspirovala Zonky k tomu, aby započala novou éru Rentiéra, který umožňuje vkládat i vyšší částky najednou. Představitelé společnosti dále říkají, že Rentiér dokonale splňuje potřeby investorů, jimž se z pohodlí domova a za pomoci moderních technologií podaří vydělávat srovnatelné peníze jako ve spolupráci s bankou.

Vážený průměr nabídek 5 největších českých bank, aktuální portfolio Zonky a cílovaná inflace ČNB
Vážený průměr nabídek 5 největších českých bank, aktuální portfolio Zonky a cílovaná inflace ČNB

Riziko ztrát minimalizuje inteligentní algoritmus

Jak už bylo řečeno v předchozí pasáži, tak Rentiér umožňuje zhodnocovat úspory prostřednictvím investic do nízkorizikových spotřebitelských úvěrů. Čím je riziko minimalizováno? Jednoduchým rozmělněním investované částky do několika drobných stovek úvěrů napříč celým portfoliem. Tento algoritmus zaručuje optimální míru zhodnocení.

Investor má o svých penězích neustále přehled

Minimální vklad do služby Rentiér byl stanoven na 50 000 Kč a naopak žádná maximální částka neexistuje. Záleží jen na možnostech konkrétního člověka. Je vcelku jasné, že při takové výši investice budete chtít zůstat neustále v obraze, co se s penězi děje. K tomu poslouží uživatelské rozhraní, které je přístupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Hrubý výnos z Rentiéra činí 7,36 %, od nichž se ovšem odečítají poplatky za správu a možné rizikové náklady. I tak jsou ale 4,4 % vysoce nadstandardní odměnou a žádné další skryté poplatky nečekejte. Dalším bonusem pak je, že investované peníze lze vybrat (včetně výnosu) už za šest měsíců od vkladu a to samozřejmě bez zbytečných výstupních poplatků.

  • Zonky rozjíždí novou investiční službu Rentiér, láká na očekávaný čistý výnos 4,4 % p.a.
  • Autor článku:
  • Publikováno: 19. 11. 2019
  • Kategorie: Novinky, Půjčky
  • Štítky:


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout