Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

123půjčka – Průvodce žádostí o půjčku

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Produkt 123půjčka patří mezi nejvíce vyhledávané na tomto portálu. Vděčí za to nebývale vysoké schvalovatelnosti a velmi dobrým parametrům. Systém dokáže návštěvníkům doporučit nejvýhodnější půjčku na základě zadaných informací. Prochází přitom nabídky od desítek 100% prověřených českých společností (žádné fyzické osoby). Jak vyplnit nezávaznou poptávku? Poradíme vám.

Základní parametry půjčky

Požadavky na žadatele o půjčku

  • Věk min. 18 let
  • České státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
  • Trvalý a doložitelný finanční příjem
  • Schopnost řádně splácet úvěr

1. Vyplňte formulář

Výhodou 123půjčky je – mimojiné – rychlost se kterou lze vyřídit. Na úvod postačí pouze vyplnit nezávaznou poptávku. Celý proces žádosti lze provést na tomto webu, nemusíte tedy přecházet na jiné stránky a ani nikam telefonovat, či chodit. Formulář je navíc velmi krátký a vyžaduje od vás pouze minimum informací. Pojďme se na něj podívat…

V prvním kroku je nezbytné vyplnit všechna pole. Můžete si zde zvolit požadovanou výši půjčky od 10 000 Kč až do 250 000 Kč. Následuje seznam obvyklých položek (vaše jméno, příjmení a kontaktní adresa). Nezbytné je na konci formuláře zaškrtnout políčko potvrzující souhlas se zpracováním osobních údajů. Formulář následně odešlete stiskem tlačítka „Odeslat žádost“.

2. Informace o příjmu a exekucích

Druhým a posledním krokem je uvedení doplňujících informací, které se týkají vašeho měsíčního příjmu, možné exekuce (stačí pouze ano/ne) a váš druh zaměstnání. Celou žádost následně potvrdíte stiskem tlačítka „Odeslat“. Vaše nezávazná žádost byla tímto odeslána.

Během několika minut byste měli obdržet e-mailem potvrzení a zároveň byste měli být kontaktováni (telefonicky, nebo e-mailem). Mějte prosím u sebe svůj občanský průkaz a případně informace o vaší exekuci a zaměstnání.

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout