Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

3 nejlepší půjčky pro dlužníky. Kde si půjčit pár tisíc do výplaty, ale i víc?

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Pokud patříte mezi několikset tisíc lidí v ČR, kteří mají (a splácí) některý ze spotřebitelských úvěrů, půjček apod. automaticky jste se stali dlužníky a při shánění půjčky na nepředvídané výdaje můžete mít potíže se schválením žádosti. Každý poskytovatel půjček totiž hodnotí míru rizika u každého jednotlivého žadatele – a půjček pro dlužníky je tak logicky na trhu o něco méně. Půjčit si peníze přesto je možné a – ikdyž to zpravidla znamená vyšší úrok – najdou se i výhodné výjimky s rozumným úrokem a bez poplatků. Jaké jsou nejlepší půjčky pro dlužníky?

Nejlepší půjčky pro dlužníky

Největší šanci na schválení máte u systémů, které fungují jako „tržiště“ poptávek a spojují je se 100% prověřenými poskytovateli. Jedinou žádostí o půjčku tak nezávazně poptáte třeba 10 společností najednou a sami si vyberete tu nejvýhodnější nabídku. I dlužníci tak mají v těchto systémech největší šanci na kladné vyhodnocení jejich žádosti. Běžně totiž přes tyto poskytovatele získá půjčku až 90 % žadatelů. Nutné je poznamenat, že v těchto systémech jsou pouze poskytovatelé, kteří opravdu půjčují peníze a zároveň splňují všechny zákonem dané požadavky, nemusíte se tak bát podvodů, či nekalých praktik.

Výhody půjček pro dlužníky

 • Rychlost vyřízení – ušetříte čas a odpověď dostanete během pár minut
 • Porovnáte si nabídku od více poskytovatelů současně a vyberete si nejlepší
 • Vše vyřídíte přes internet – nemusíte nikam chodit nebo volat
 • Neplatíte žádné poplatky za vyřízení a poskytnutí půjčky
 • Žádost je nezávazná, šifrovaná a maximálně diskrétní
 • Peníze obdržíte ihned na účetJak si půjčit peníze zodpovědně?

Třebaže si půjčujete peníze u 100× prověřeného poskytovatele, přečetli jste si recenze a zkušenosti ostatních a jste přesvědčeni o tom, že půjčku opravdu potřebujete, zvažte i následující aspekty. Jako dlužník již nějakou půjčku splácíte, nezatíží nová půjčka váš rozpočet už příliš? Banky si žadatele prověřují důkladněji a pokud mají pocit, že žadatel půjčku splácet nezvládne, nepůjčí mu. Nebankovní sektor je v tomto ale obecně o něco benevolentnější a sází více na rozumnost daného žadatele. Každou novou půjčku proto radši pořádně promyslete.

 • 3 nejlepší půjčky pro dlužníky. Kde si půjčit pár tisíc do výplaty, ale i víc?
 • Autor článku:
 • Publikováno: 1. 5. 2019
 • Kategorie: Půjčky
 • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout