Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Aktuální nabídka půjček bez navýšení

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Bankovní i nebankovní trh se neustále vyvíjí, proto se po čase opět podíváme, jak se změnila nabídka online půjček zdarma. U koho je momentálně možné si napoprvé půjčit peníze zcela zdarma, bez navýšení a skrytých poplatků? Která nebankovní půjčka je nejštědřejší? Jako tradičně nebudeme zamlčovat i možná rizika a řekneme vám, na co se zaměřit.

Online půjčka bez navýšení

Běžnou půjčku nebo úvěr navyšují poplatky – za vyřízení, za poskytnutí, úroky a tak dále. Celý finanční trh je na tomto v principu postaven, přesto ale existují výjimky a je možné si půjčit zadarmo. Jinými slovy, vrátit na korunu stejnou částku, jakou si půjčíte. Možné to je a v rukou zodpovědného klienta je to bez debat výhodná nabídka. Klient si zapůjčí peníze bez navýšení a poskytovatel za to získá nového zájemce, kterému možná (ale podmínkou poskytnutí první půjčky to není) někdy v budoucnu půjčí za běžných podmínek. Jaká je aktuální situace a nabídka na trhu?

První půjčka zdarma

Zaplo.cz

Zaplo.cz je jedním z největších nebankovních poskytovatelů půjček v ČR. Během několika let si vybudovalo silnou pozici na trhu. Nabídka první bezúročné půjčky tomu jistě značně napomohla, ve své době totiž Zaplo bylo jedním z prvních, kteří tuto konkurenční výhodu nabízeli. Nabídka půjčky zdarma se postupně navyšovala a v současné době je možné si půjčit až se splatností dní.

 • Velmi rychlé vyřízení žádosti a převod peněz na účet
 • Dobře zpracované webové stránky i celý proces žádosti
 • Solidní schvalovatelnost žádostí o půjčku – rozhodně nad průměrem
 • Zaplo kontroluje registry dlužníků, schvalovatelnost bývala v minulosti vyšší

CreditON.cz

Půjčka od společnosti CreditON je pro nás v současné době volbou číslo jedna, pokud jde o bezúročnou půjčku bez navýšení. Také CreditON.cz patří mezi významné poskytovatele nebankovních půjček, nejen v ČR. A stejně jako Zaplo je rovněž členem APNÚ – Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, dodržující etický kodex zodpovědného úvěrování. Výše půjčky, Kč na dní, není sice nejvyšší, ale CreditON pro změnu boduje vysokou schvalovatelností žádostí.

 • Bleskový převod peněz na účet a minimum papírování
 • Vysoká schvalovatelnost žádostí o půjčku (cca 75 %)
 • Není nutné dokládat příjem a nejsou kontrolovány registry
 • Webové stránky jsou v porovnání s konkurencí méně přehledné

Jak získat první půjčku zadarmo?

 • Vyplňte nezávaznou žádost u daného poskytovatele
 • Ofoťte svůj občanský průkaz (webkamerou, nebo telefonem)
 • Převeďte 1 Kč na účet poskytovatele (kvůli ověření identity)
 • Vyčkejte na převod peněz na váš bankovní účet

Půjčka zdarma skrývá i rizika!

Nabídka nebankovních společností, které nabízí svou první půjčku bezúročně je poměrně bohatá. Do našeho přehledu jsme však vybrali pouze ty nejzajímavější z pohledu klienta. Jedno mají všechny půjčky společné, zdarma jsou výhradně pro nové klienty. Pokud si půjčíte napoprvé a včas splatíte, nestojí vás půjčka nic. Ovšem pozor! Pokud půjčku včas nesplatíte čekají vás sankce a ty obvykle znamenají stovky korun navíc.

Opakovaná půjčka již může být drahá

Pokud se rozhodnete půjčit u daného poskytovatele znovu, zaplatíte již běžné úroky. Ty mohou být (a v řadě případů také jsou) poměrně vysoké. Dobře tedy počítejte a využijte srovnávače půjček. To ostatně platí ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ půjčky.

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout