Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

BB půjčka – návod na vyplnění žádosti o půjčku

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Naše nedávná recenze BB půjčky patří dlouhodobě mezi nejčtenější články v tomto magazínu. Podobnému zájmu se pak těší i samotná nebankovní půjčka, produkt poskytovaný společností BB Finance Czech s.r.o.. Prošli jsme proto celý online proces týkající se sjednání půjčky a zdokumentovali jednotlivé kroky tak, abyste přesně věděli co vás čeká. Podrobný návod je zde.

BB půjčka – základní informace

Požadavky na žadatele

 • Věk min. 21 let
 • České státní občanství
 • Vlastní bankovní účet na jméno (dispoziční právo nestačí!)
 • Nesmíte být v insolvenci a mít dluh u jiných společností
 • Trvalý a doložitelný finanční příjem
 • Schopnost řádně splácet úvěr

1. Přejděte na stránky www.bbpujcka.cz

Odkaz výše bude otevřen do nového okna. Titulní stránka BB půjčky je velmi přehledná, největší plochu totiž zabírá formulář, který slouží zároveň jako první krok vaší nezávazné poptávky. Podobně jako u jiných online půjček i zde lze kombinovat poptávanou částku a vybrat požadovanou dobu splatnosti. U vyšších částek je k dispozici delší doba splatnosti, než u těch malých. V pravé části je ihned vidět, kolik vás zvolená půjčka bude celkem stát. Detailní informace (např. RPSN) zjistíte kliknutím na odkaz „Splátková kalkulačka“ hned po tím (viz červený rámeček).

Pokud navolíte požadovanou částku a dobu splatnosti, nezapomeňte vyplnit ještě čtyři důležitá pole hned po tím (křestní jméno, příjmení, e-mail a mobilní telefon). Políčka pro zaškrtnutí, kterými udělíte souhlas se zpracováním osobních údajů a se Smlouvou bývají zaškrnutna již ve výchozím stavu, nic tedy zde potvrdit nemusíte (avšak rozhodně si oba dokumenty přečtěte kliknutím na příslušný odkaz). Poslední akcí, kterou musíte na této stránce udělat je kliknout na tlačítko „Založení účtu!“. To je naštěstí dost výrazné.

2. Vyplňte kontaktní údaje

Odesláním předchozího formuláře si vytvoříte svůj účet (díky němu bude mít přehled o zadaných údajích a svých půjčkách, vše s možností podle potřeby editovat) a zároveň také přejdete na jednoduchou stránku, kterou z velké části zabírá další formulář – i ten je nezbytné korektně vyplnit a odeslat. Všechna políčka jsou víceméně zřejmá (adresa, PSČ atd.). Za zmínku tedy stojí pouze:

Číslo občanského průkazu
Naleznete jej na přední straně v horním rohu. Můžete ale opsat i číslo cestovního pasu.
Hlavní zdroj příjmů
Pokud jste OSVČ (živnostník), vyplňte svoje IČ. Pokud jste v důchodu, vyplňte zda-li se jedná o starobní, nebo invalidní důchod. Pokud pracujete ve firmě, která má více poboček, vyplňte adresu té ve které přímo pracujete (BB půjčka ověří vaše zaměstnaní, ale vše maximálně diskrétní formou, nepředstaví se jako nebankovní poskytovatel půjček).
Měsíční čistý příjem
Ten naleznete na výplatní pásce, případně ho opište z dostupných dokumentů.

Nakonec zaškrtněte políčko, kterým udělíte souhlas s prověřením vaší osoby v registrech dlužníků (to je zcela běžné). A pokročte k dalšímu kroku, opět stiskem tlačítka „Potvrdit“.

3. Přečtěte si smlouvu a potvrďte žádost

Tímto krokem jste v podstatě v cíli celého procesu. Můžete si zde opětovně přečíst Smlouvu o půjčce, udělejte to. Zároveň také vidíte rekapitulaci půjčky. Pokud se vším souhlasíte a zadané údaje jsou v pořádku, odešlete svou poptávku tlačítkem „Potvrdit“.

4. Žádost odeslána, ale…

Vaše žádost byla nyní v pořádku odeslána! Neznamená to ale automaticky, že by byla ihned automaticky schválena. Pokud jste ji odeslali v pracovní dny a hodiny (8:00-16:00), může být žádost vyřízena velmi rychle. Nikdy by to každopádně nemělo trvat déle než 48 hodin.

Pokud byste si něco rozmysleli, můžete na této stránce vaši žádost stornovat (viz modré tlačítko vpravo u žádosti). Na tuto stránku se dostanete kdykoliv, využít k tomu můžete přihlašovací údaje, které obdržíte na zadaný email. Pokud chcete zvýšit limit půjčky až na 45 000 Kč a zároveň urychlit vyřízení půjčky, identifikujte se přihlášením k bankovnímu účtu (viz červený rámeček na obrázku výše).

5. Identifikace prostřednictvím bankovního účtu a převod 1 Kč

Jednoduše z paletky vyberte svou banku (viz obrázek výše), zobrazí se formulář a vy se pouze přihlásíte do svého internetového bankovnictví a postupujete podle návodu. Je to 100% bezpečné a snadné. Jednoduše takto převedete 1 Kč na účet poskytovatele a zároveň potvrdíte vlastnictví daného bankovního účtu, na který vám po schválení budou odeslány peníze. Pokud vaše banka v seznamu není, vyčkejte na schválení vaší žádosti (max. 48 hodin), na zadaný email obdržíte instrukce pro provedení klasického bankovního převodu. Pokud vám není něco jasné, volejte zákaznickou linku 222 764 805.

 • BB půjčka – návod na vyplnění žádosti o půjčku
 • Autor článku:
 • Publikováno: 22. 5. 2019
 • Kategorie: Půjčky
 • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout