Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

ČEZ – Elektřina a plyn

Publikováno 27. 8. 2019 v kategorii Elektřina, Plyn

Společnost ČEZ, a.s. je největším energetickým uskupením v České republice. Její historie se začala psát v roce 1992, kdy došlo k přeměně státního podniku České energetické závody. O několik let později v roce 2003 byl položen základ dnes již dobře známé Skupiny ČEZ. Postupem času se jejími dceřinými společnostmi staly Severočeské doly, ČEZ Obnovitelné zdroje, Elektrárna Dětmarovice, Elektrárna Chvaletice a další.

ČEZ – Elektřina a plyn

Skupina ČEZ provozuje na území České republiky dvě jaderné elektrárny Dukovany a Temelín. Mimo to ještě elektrárny uhelné, vodní, větrné a sluneční. Během posledních let provedla řadu investic také v zahraničí. V současné době se snaží přinášet inovace pro řešení energetických potřeb a přispívá ke zkvalitnění života lidí. Společnost ČEZ, a.s. je společensky odpovědnou společností, což dokazuje například díky Nadaci ČEZ. Ta byla založena v roce 2002.

Elektřina od ČEZ

Tento dodavatel poskytuje denně elektřinu více jak 400 tisícům domácností. Společnost nabízí velice flexibilní a variabilní služby, které jsou přizpůsobeny potřebám konkrétního zákazníka. V současné době lze vybírat z několika aktuálních produktů.

Elektřina na dobu neurčitou
Smlouva na dobu neurčitou.
Elektřina na 1 rok
Smlouva uzavíraná na dobu jednoho roku.
Elektřina na 2 roky
Smlouva uzavíraná na dobu dvou let.
Elektřina na 3 roky
Smlouva uzavíraná na dobu tří let.
Elektřina pro dobíjení
Tarif vhodný pro dobíjení vozu, a to nejenom doma, ale také na cestách.
Elektřina pro soláry
Pro místa s vlastní výrobou elektřiny a výkonem do 10 kW.
Krátko odběr
Smlouva s provizorním odběrem na dobu jednoho roku.

Plyn od ČEZ

Dodavatel ČEZ není jen specialistou na elektřinu, kterou svým klientům nabízí dlouhá léta. V poslední době se zaměřuje také na plyn. Nabízeny jsou produkty určené nejenom pro rodinné domy, ale také bytové jednotky. Od toho se odvíjí celková úspora za využívání této komodity. Oblíbený je plyn na dobu neurčitou. Kromě tohoto tarifu lze vybírat ještě z těch na dobu určitou.

  • Plyn na 1 rok
  • Plyn na 2 roky
  • Plyn na 3 roky

Společnost ČEZ v této souvislosti nabízí také přidružené služby a benefity. Jedním z nich je například kotel bez starostí. Kompletní servis plynového kotle a jakékoliv starosti s ním samotným přechází na ČEZ, a.s. Dále jsou to pomocné služby spjaté s pořízením plynového kotle v rámci dotací.

Technologie a služby ČEZ

Skupina ČEZ má široký záběr působnosti v oblasti energií. Prezentuje kupříkladu fotovoltaiku na klíč. Kompletní zpracování projektu, včetně pomoci s financováním a dotací. Získat lze záruku na 25 let na 80 % výkonu panelů.
Dále jsou to nabídky na míru a vyřizování nejrůznějších dotací, včetně čím dál populárnější elekromobility. Skupina ČEZ předkládá služby libovolného zaměření.

Servis vytápění
Pravidelné servisní úkony. Kompletní péče o více jak 70 značek kotlů.
Asistenční služby
ČEZ Asistent, ČEZ bez starostí, ČEZ na zavolanou.
Finanční služby
ČEZ úvěr na technologie. ČEZ půjčka.

Mobilní služby skupiny ČEZ

Zákazníci ČEZ mohou mimo jiné využívat také mobilních služeb, které jsou nastavovány pro každého, od studentů, přes seniory, rodiny až po podnikatele. Nabízeny jsou tři varianty tarifů.

  • Platím, jak volám
  • 100 minut a neomezeně s rodinou
  • Neomezeně do všech sítí


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout