Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Doporučené půjčky podle kategorií – 2/2015

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Vybrat nejlepší půjčku přesně podle požadavků není snadné, nabídka je široká a parametrů, podle kterých se rozhodnout je celá řada. Naše redakce se vám proto bude v pravidelných intervalech snažit poradit s výběrem nejlepší půjčky v dané kategorii. Jak jsme hodnotili v únoru 2015?

Nejlepší půjčky – únor 2015

Jak hodnotíme?

Sledujeme a hodnotíme následující parametry:

 • Srozumitelnost nabídky
 • Výše úrokové sazby (RPSN)
 • Jednoduchost a rychlost vyřízení žádosti
 • Rychlost převodu peněz na účet
 • Možnost prodloužení doby splácení
 • Možnost odložení splátky
 • Nadstandardní služby (pojištění, půjčka zdarma, …)

Nejlepší bankovní půjčka

Air Bank boduje rychlostí vyřízení žádosti a nízkým úrokem (dá se dosáhnout až na úrok 7,13 %), což je nejniží úrok na trhu bankovních půjček. K dosažní takto nízké úrokové sazby je však nutné splácet řádně – přesně podle vydaného splátkového kalendáře. Pokud se však několikrát zpozdíte, tento bonus postupně klesá a úrok pak již není tak atraktivní. Jestliže ale nemáte problém se splácením, je půjčka Air Bank jedničkou na trhu! Navíc, pokud máte u Air Bank účet, budete mít dříve nebo později ve svém internetovém bankovnictví předschválenou nějakou částku (v závislosti na obratu, který generujete). Předschválenou Air Bank půjčku pak můžete získat takřka ihned (obvykle do druhého dne). Půjčka Air Bank je neúčelová a lze získat až 900 000 Kč.

Nejlepší půjčka před výplatou

CreditON je naším doporučením v kategorii půjčka před výplatou. Doporučujeme ji proto, že první půjčku je možné u této společnosti získat zcela zdarma, můžete takto získat až 8000 Kč s dobou splatnosti 30 dní. CreditON vyniká vysokou schvalovatelností, schvaluje tedy vysoké procento žádostí. Výhodou je také, že CreditON půjčka nekontroluje registry dlužníků. Společnost dodržuje etický kodex, má dlouhou historii na českém trhu a spoustu recenzí, díky tomu lze považovat za velmi dobře otestovanou a spolehlivou.

Nejschvalovanější nebankovní půjčka

Půjčka IQpůjčka je skvělou volbou, když potřebujete peníze opravdu rychle a „najisto“. IQpůjčka má dlouhodobou schvalovatelnost 80%, což je pravděpodobně nejvíc ze všech půjček na trhu. IQpůjčka nekontroluje registry a funguje jako agregátor půjček, vaši žádost tak předá více společnostem najednou (vše bezpečnou a diskrétní cestou), sami si pak vyberte nejlepší nabídku. Tímto způsobem výrazně zvýšíte šanci na schválení půjčky. Neplatíte žádné poplatky, nepotřebujete ručitele a peníze můžete získat opravdu rychle – doporučujeme.

Nejlepší první půjčka zdarma

Bezkonkurenčně nejlepší první půjčku zadarmo nabízí Zaplo. U Zapla si totiž můžete půjčit 16 000 Kč až na 30 dní. Takto vyskou půjčku zdarma pro nové klienty nenabízí žádná jiná nebankovní společnost. Také Zaplo má vysokou schvalovatelnost (cca 80 %), půjčuje peníze bez kontroly registru a bez skrytých poplatků. Zaplo je tak skvělou volbou na půjčku v řadě dalších kategorií, ale jako půjčka zdarma je ta u Zapla skutečně nejlepší.

Nejlepší půjčka bez registru

Také v této kategorii doporučujeme Půjčka24, půjčku s vysokou schvalovatelností.

 • Doporučené půjčky podle kategorií – 2/2015
 • Autor článku:
 • Publikováno: 23. 5. 2019
 • Kategorie: Půjčky
 • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout