E.ON – Elektřina a plyn

Publikováno 27. 8. 2019 v kategorii Elektřina, Plyn

E.ON je název holdingové společnosti, která má své sídlo v Essenu. Německá skupina, jež z globálního hlediska patří na přední příčky uznávaných subjektů zaměřujících se na energetiku. A to především v Evropě. Kromě působnosti v Německu, Velké Británii, Itálii, Švédsku, Slovensku, Maďarsku a Rumunku má své zastoupení také v České republice. V Česku se společnost E.ON objevuje od roku 1998, a to především v oblasti jižní Moravy a jižních Čech. Za dobu své působnosti si získala řadu zákazníků. V podání čísel je to 1,2 milionů odběratelů elektřiny a 220 tisíc odběratelů plynu.

EON – Elektřina a plyn

K významným milníkům E.ON patří třeba rok 2001, kdy došlo k založení společnosti E.ON Czech Holding AG. O dva roky později byly převzaty podíly v JČE a JME. V roce 2005 vznikají další dceřiné společnosti zabývající se výrobou a distribucí energií. Za dva roky poté byla do skupiny E.ON integrována JČP. V roce 2010 vznikla servisní odnož E.ON.

Elektřina od E.ON

Elektřina, na kterou se můžete spolehnout. Přesně takovým heslem se prezentuje společnost E.ON. Ta přichází s garancí ceny, férovými podmínkami a přidruženými službami navíc, jež ocení každý zákazník. Vedle odměny 1 500 Kč za novou smlouvu je to třeba online správa 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu, včetně profesionální zákaznické linky. Noví zákazníci dodavatele E.ON mohou volit ze dvou tarifů.

Variant PRO
Smlouva na dobu 24 měsíců. Garance ceny po celou dobu platnosti smlouvy. Jeden z nejvýhodnějších tarifů v České republice.
Komplet elektřina PRO
Nízká cena spojená s prémiovými službami. Smlouva uzavíraná na 36 měsíců. V ceně tarifu jsou služby elektrikáře.

Plyn od E.ON

Důvodů, proč využít plyn od společnosti E.ON je více než dost. Kromě komplexního servisu a dodávky plynu bez starostí se zákazníci domohou slev na nejrůznější zážitky. Starat se nemusí ani o svůj plynový kotel. Pro nové zákazníky jsou připraveny tyto tarify.

Variant PRO
Smlouva uzavíraná na 24 měsíců. Záruka stejné ceny po celou dobu splatnosti.
Komplet plyn PRO
Smlouva na 36 měsíců. V ceně je roční kontrola plynového kotle. Prémiové služby navíc.
Standard Plyn
Smlouva s délkou platnosti 12 měsíců. Cena plynu se odvíjí od aktuální situace na trhu.

Zákaznická péče

Skupina E.ON se stává pravou rukou svých klientů. Profesionální zákaznický servis nabývá mnoha podob, včetně té online. Aktuální potřeby zákazníků jsou vyřizovány během velice krátkého času. Přechod ke společnosti E.ON není ničím složitým, což si mohou ověřit nejenom majitelé domácností, ale také podnikatelé, velké firmy, výrobci energií a veřejná správa. Všechnu tuto klientelu společnost E.ON spravuje na výbornou.

  • Změna výše pravidelný záloh
  • Změny úhrady měsíčních závazků
  • Prezentace časů spínání HDO
  • Změna uvedených kontaktních údajů
  • Přepisy odběrných míst
  • Odstávky


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout