Jak vyplnit žádost o půjčku na JaponskaPujcka.cz

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Home Creditu který stojí, za stále ještě poměrně novým a velmi oblíbeným produktem Japonská půjčka, se úspěšně daří protlačovat princip férového půjčování peněz a do značné míry tak formovat trh nebankovních půjček. Japonská půjčka dle mnoha nezávislých testů patří mezi TOP nejvýhodnější mikropůjčky v České republice, dnes si v našem návodu ukážeme jak ji získat.

Japonská půjčka – základní parametry

Požadavky na žadatele

 • Věk min. 18 let
 • Vlastní bankovní účet vedený na jméno žadatele
 • Trvalý pobyt v ČR (půjčka je tedy dostupná i cizincům)

Návod na vyplnění online žádosti

1. Navštivte stránky www.japonskapujcka.cz

Výše zmíněný odkaz se vám otevře do nového okna, návod vám tedy neuteče. Webové stránky Japonské půjčky jsou velmi přehledné, atraktivní a na první pohled srozumitelné. Pokud jste si již v minulosti někdy půjčovali peníze u tohoto poskytovatele, pak se můžete rovnou přihlásit tlačítkem v pravém horním rohu. Pokud si ale půjčujete poprvé, nejprve zvolte požadovanou částku v roletce, doba splatnosti je vždy pevná – . K dalšímu kroku po té přejdete potvrzením výrazného tlačítka „Odeslat žádost“.

2. Zadejte e-mail a telefon

Dostali jste se k druhému kroku žádosti o Japonskou půjčku. V horní části formuláře vidíte celkový postup (na obrázku níže v červeném rámečku). Vidíte tedy, že aktuálně již máte za sebou 30 % z celého procesu. V tomto kroku vyplňte e-mailovou adresu a telefonní číslo. Oba údaje zadávejte nanejvýš pečlivě, na e-mail vám později dojde potvrzení vaší půjčky a na telefon SMS kód pro ověření vlastnictví daného čísla. Nezapomeňte nakonec zaškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů (ten si kliknutím na odkaz můžete také rovnou přečíst, udělejte to). Formulář odešlete výrazným tlačítkem „Pokračovat“.

3. Vyplňte kontaktní údaje a nahrajte dokumenty

Poznámka: Tento krok obsahuje najednou velké množství položek (v podstatě celou žádost jako takovou), proto jsme náhled stránky pro větší přehlednost rozdělili na více samostatných obrázků.

a) Opište údaje z občanského průkazu

V rekapitulaci předchozích kroků vidíte, kolik peněz si chcete půjčit a jaké jsou náklady na tuto půjčku (neboť si půjčujete poprvé, máte půjčku úplně zadarmo). Do formuláře po tím vyplníte běžné osobní údaje, opište je z občanského průkazu a dbejte přitom důsledně na správnou velikost písmen. Všechny údaje zkátka musí „sedět“.

b) Uveďte výši vašich příjmů

Nyní zadejte výši vašeho příjmu. Uveďte váš osobní příjem, nepřičítejte tedy příjem partnera ani ostatních příjmů v domácnosti. Japonská půjčka nevyžaduje dokládání finančního příjmu, přesto ale tento údaj zadejte ve vlastním zájmu 100% pravdivě.

c) Zadejte číslo bankovního účtu

Dále ve formuláři vyplňte informaci o vašem bankovním účtu, na ten vám po schválení budou převedeny peníze (a z něj také půjčku splatíte). Zde je však důležité pamatovat na zásadní podmínku. Bankovní účet musí být na jméno žadatele, nesmí se tedy jednat o společný účet manželů, přítele, nebo dítěte. Tímto účtem musíte plně disponovat (později z něj budete nuceni převést 1 Kč právě kvůli jeho ověření).

Vzhledem k tomu, že celý proces získání Japonské půjčky je 100% online, musíte provést nahrání, nebo ofocení dokladů a odeslat je právě skrze webové stránky. Celý proces je samozřejmě zabezpečen, nemusíte tedy mít obavy o své osobní údaje. Doklady můžete ofotit např. mobilem a nahrát je jako soubory (JPG, PNG apod.), anebo provést ofocení přiložením před webovou kameru (pokud ji máte v notebooku, nebo u PC). Nahrát vždy musíte OP – občanský průkaz a jako druhý doklad můžete zvolit z možností:

 • Pas
 • Rodný list
 • Řidičský průkaz

Všechny doklady je každopádně nutné ofotit z obou stran (rub i líc).

d) Nastavte heslo pro přístup k účtu

V posledním bodu tohoto kroku si vytvořte heslo pro pozdější přístup k vašemu účtu (a rychlejšímu vyřizování budoucích půjček). Můžete si také za 49 Kč zaplatit službu SMS připomenutí, z našeho pohledu je to zbytečné (za menší náklad si třeba můžete půjčit o 1000 Kč navíc). Celý tento dlouhý formulář ještě jednou pečlivě překontrolujte a odešlete růžovým tlačítkem „Pokračovat“.

4. Zašlete 1 Kč kvůli ověření účtu

Tento krok je poslední. Pokud bude vaše půjčky schválena, obdržíte instrukce k provedení platby za účelem ověření vlastnictví uvedeného účtu (viz předchozí krok). Jednoduše pak převedete 1 Kč s uvedeným variabilním symbolem. Poskytovatel půjčky vám následně obratem převede požadovanou půjčku na váš bankovní účet. Všechny ostatní nezbytné informace související s vaší půjčkou obdržíte na zadaný e-mail.

 • Jak vyplnit žádost o půjčku na JaponskaPujcka.cz
 • Autor článku:
 • Publikováno: 23. 5. 2019
 • Kategorie: Půjčky
 • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout