Květen 2016: Seznam nejžádanějších půjček

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Během května byl přes náš nezávislý srovnávač půjček podán rekordní počet online žádostí o půjčku. Zajímavou statistikou tak bezesporu může být žebříček nejvyhledávanějších nebankovních půjček a bankovních úvěrů. Které produkty návštěvníci hledají a žádají nejvíce?

Půjčka do 5000 Kč má jasného vítěze

Nejžádanější malou půjčkou do 5000 Kč byla v květnu Japonská půjčka od Home Credit a.s. Žadatelé na ní nejspíše oceňují nízké poplatky (jedny z nejnižších na nebankovním trhu vůbec), rychlé vyřízení žádosti a nabídku první bezúročné půjčky. Japonská půjčka patří dlouhodobě mezi nejlépe hodnocené produkty v nezávislých testech výhodnosti, tyto vlastnosti potvrzujeme i my. Jsme rádi, že návštěvníci – pokud se již rozhodnou pro půjčku – sahají čím dál častěji po produktech, které lze bez nadsázky označit za výhodné a férové.

Nebankovní půjčka na cokoliv

123půjčka patří již tradičně mezi nejvyhledávanější produkty v našem katalogu. Důvodem je bezkonkurenčně vysoká schvalovatelnost žádostí. Ta pramení z principu fungování tohoto produktu, celý systém totiž automaticky vyhodnocuje žádosti klientů a doporučuje nejvýhodnější nabídku s nejvyšší šancí na schválení. Vysoký úvěrový limit až 250 000 Kč, dlouhá doba splatnosti a přijatelně nízké měsíční splátky stačily i v květnu na vítězství. Je ale třeba poznamenat, že zejména BB půjčka z měsíce na měsíc vyrostla v počtu žádostí více jak 3×.

Moneta nejhledanější bankovní půjčkou

GE Money Bank se nedávno přejmenovala na Moneta Money Bank. V nabídce produktu bankovního úvěru se ale v podstatě nic nezměnilo. Velmi vysoký úvěrový limit až 700 000 Kč, dlouhá splatnost a vynikající úroková sazba, která při řádném splácení může klesnout až na 4,9 %. Půjčka od Monety byla v květnu 2× žádanější, než půjčka Presto půjčka od Unicredit Bank.

Kompletní přehled nejžádanějších půjček

Pořadí Půjčka do 5000 Kč Nebankovní půjčka Bankovní půjčka
1. Japonská půjčka 123půjčka Moneta Expres půjčka
2. Půjčka 24 BB půjčka Unicredit Presto půjčka
3. Zaplo Pronto půjčka Air Bank půjčka

  • Květen 2016: Seznam nejžádanějších půjček
  • Autor článku:
  • Publikováno: 23. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout