Nejlepší půjčka bez doložení příjmu

Přehled doporučených půjček bez dokládání finančního příjmu a papírování

Dokládání finančního příjmu bývá nepříjemnou komplikací při žádání o půjčku. Obvykle totiž sebou nese dokládání výplatních pásek, někdy třeba výpisy z účtu za určité období, případně kopii daňového přiznání za poslední rok. Běžné také je, že poskytovatel následně kvůli uvedeným informacím zavolá zaměstnavateli, aby některé zadané informace zpětně ověřil. Dokládání finančího příjmu zkrátka celý proces jednak prodlužuje a zároveň také činí o něco méně diskrétním – je přeci pochopitelné, že chceme, aby o naší půjčce vědělo co nejméně lidí…

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu

Obecně platí pravidlo, že získat rychlou půjčku bez nutnosti dokládat svůj finanční příjem a absolvovat zdlouhavé papírování s tím spojené je možné, obvykle však pouze u malých částek. Jinými slovy, milion bez dokládání příjmu vám nikdo nepůjčí. Respektive půjčí, ale ručení odpovídající nemovitostí bude v takovém případě nezbyté (např. Acema) a to vám samozřejmě nedoporučujeme. Nicméně získat drobnější půjčku (třeba před výplatou) bez doložení příjmu není problém a nabídek je na trhu více než dost. Zkusíme vám dnes tímto článkem doporučit ty nejzajímavější.

Informace o příjmu vyplňujte pravdivě!

I poskytovatelé půjček u kterých není nutné příjem dokazovat občas mají ve formuláři pro žádost příslušné políčko v němž chtějí pro úplnost informaci o příjmu uvést. Tehdy platí jednoduchá rada, pokud je toto pole povinné (obvykle bývá), pak ho vyplňte pravdivě. Uvádějte však pouze svůj osobní příjem, nepřičítejte tedy např. příjem partnera.

Jaké výhody mají půjčky bez doložení příjmu?

 • Rychlost vyřízení a instantní převod peněz na bankovní účet (na nic se nečeká)
 • Absence složitého papírování, nemusíte dokládat výplatní pásky ani výpisy z účtu
 • Diskrétní průběh vyřízení, poskytovatel nevolá zaměstnavateli kvůli ověření informací

A nevýhody?

 • Poskytovatelé si obvykle kompenzují vyšší riziko vyšším úrokem (neplatí ale vždy)

Doporučené půjčky bez doložení příjmu

Velká půjčka bez dokládání příjmu

123půjčka je jednou z mála výjimek u nichž lze získat i větší částku bez nutnosti dokládat finanční příjem. Neplatí to ale úplně vždy. Vzhledem k tomu, že se jedná o systém, který vyhodnocuje žádosti a doporučuje nejvýhodnějšího poskytovatele není předem jasné, jaká půjčka bude doporučena právě vám. Je tak možné, že potvrzení příjmu může nakonec být vyžadováno. Přesto je ale 123půjčka asi nejlepší šancí na zisk velké částky bez doložení.

 • Půjčka 10 000 – 250 000 Kč
 • Splatnost 30 dní – 7 let
 • Rychlost vyplacení do 15 minut
 • Půjčka zdarma ne

Půjčka do výplaty bez dokládání příjmu

CreditON.cz naopak potvrzení o příjmu nevyžaduje téměř nikdy (i zde ale mohou výjimky nastat, například v kombinaci s požadavkem na vyšší finanční částku a předpokládanou nižší bonitou žadatele, kterou systém vyhodnocuje na základě řady parametrů). Nicméně ale platí, že u CreditON.cz lze získat svou první půjčku až 8000 Kč zcela zdarma a bez doložení příjmu! Půjčku tedy stačí včas splatit zpět a žadatel nepřeplatí nic navíc. O něco méně atraktivní je tato půjčka pro opakované klienty, kterým již úročí půjčku standardně – a poměrně vysoko.

 • Půjčka 500 – 20 000 Kč
 • Splatnost 1 den – 30 dní
 • Rychlost vyplacení do 15 minut
 • Půjčka zdarma 8000 Kč na 30 dní

Až 10 000 Kč zdarma i bez doložení příjmu

S Japonskou půjčkou od Home Creditu není nutné příjem dokládat u půjček do 4999 Kč. U vyšší částky je nutné informaci o finančním příjmu uvést – ta ale nemusí být nezbytně ověřována (poskytovatel vyhodnocuje řadu dalších faktorů). Japonskou půjčku uvádíme zejména kvůli její celkové výhodnosti a bezkonkurenční férovosti mezi nebankovními půjčkami. Přecijen, 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč je opravdu výborná nabídka. RPSN začíná již na hranici 14 % a to je vynikající!

 • Půjčka 1000 – 200 000 Kč
 • Splatnost 30 dní – 7 let
 • Rychlost vyplacení do 15 minut
 • Půjčka zdarma 10 000 Kč na 14 dní

Jaké jsou vaše zkušenostmi s nebankovními půjčkami bez dokládání příjmu? Využijte naši diskusi dole pod tímto článkem. Těšíme se na vaše ohlasy a názory.

Půjčky bez doložení příjmu

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální. Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele. Podmínky použití