Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

OKfin.cz vám pomáhá najít kvalitní půjčky

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

OKfin.cz je největší srovnávač bankovních i nebankovních půjček v ČR. Radíme vám, jak si půjčit peníze bezpečně, chytře a hlavně nenaletět podvodníkům. Jaké novinky jsme pro vás v poslední době připravili? Je toho mnoho…

Online poradce – zeptejte se na chatu

Vyznat se v nabíce nebankovních půjček je sice o něco složitější, než mezi bankovními půjčkami. Těch nebankovních půjček je totiž na trhu mnohem víc a rozdíly mezi nimi jsou skutečně obrovské. Přesto vám ale OKfin.cz výběr značně zjednodušuje. Spustili jsme online chat s poradcem, během 2 minut vám pomůžeme vybrat půjčku přesně vám na míru! Prohledáváme jak bankovní tak i nebankovní půjčky.

Jak funguje online chat?

Jednoduše vyplníte stručný dotazník, kde zadáte základní parametry a požadavky na půjčku (kolik peněz si chcete půjčit, zda-li máte záznam v registrech, zda máte ručitele apod.) a během 2 minut vám najdeme a doporučíme půjčku na míru! Náš poradce je vždy online připraven poradit. Nemusíte se tak přebírat nabídkou desítek půjček, my vám najdeme tu nejlepší (kde vám půjčí za nejlepších podmínek a zároveň budete mít největší šanci na schválení žádosti).

Srovnání kvalitních nebankovních půjček

Online poradce prohledává pouze kvalitní půjčky, nikdy vám tak nedoporučí žádnou půjčku, která by nebyla prověřná zákazníky, neměla dobré recenze a nesplňovala tak vysoké nároky pro zařazení do katalogu půjček OKfin.cz.

Spustit online chat s poradcem

Podvodné půjčky – černá listina

Dáváme vám dostatečný prostor k diskusím o jednotlivých poskytovatelích bankovních i nebankovních půjček. Sdílení informací je totiž nejlepší cestou jak čelit nekalým a podvodným půjčkám. Pokud máte špatné zkušenosti, můžete je s ostatními návštěvníky našeho webu sdílet a upozornit tak na podvodné praktiky některých poskytovatelů.

Naši odborníci se vám zároveň pokusí poradit, pokud si nejste jisti, zda-li daná půjčka a poskytovatel je solidní. Jednoduše se zeptejte v diskusi pod článkem (viz odkaz níže), uveďte název společnosti a my vám pomůžeme zjistit maximum dostupných informací a poradit, případně doporučit alternativu.

  • OKfin.cz vám pomáhá najít kvalitní půjčky
  • Autor článku:
  • Publikováno: 23. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout