Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Postup vyplnění online žádosti u Ferratum

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Dnes vám ukážeme jak vyplnit celý proces online poptávky půjčky od Ferratum. V porovnání s většinou jiných poskytovatelů má Ferratum svou žádost mnohem přehlednější a přímočařejší. K vyplnění vám bude stačit odhadem 5 minut.

Parametry Ferratum.cz půjčky

Požadavky na žadatele o půjčku

  • Věk 21 – 85 let
  • České státní občanství
  • Absence dluhů vůči FerratumBank
  • Schopnost řádně splácet úvěr

1. Navštivte www.ferratum.cz

Na titulní stránce Ferratum naleznete velký formulář, který slouží k výběru požadované částky a volbě doby splatnosti půjčky. Pomocí symbolů plus a mínus, případně táhnutím zvolte požadovanou kombinaci. Celý výpočet vaší půjčky obsahující všechny podstatné informace naleznete ihned pod tímto formulářem (nechybí RPSN, ani celková splatná částka). Vaši volbu potvrdíte výrazným tlačítkem „Zažádat“. Pokud jste si již v minulosti půjčili u Ferratum.cz, můžete se samozřejmě rovnou přihlásit skrze tlačítko vpravo nahoře.

2. Zadejte osobní údaje

Druhý krok celé žádosti o Ferratum půjčku je klíčový, obsahuje totiž celý formulář pro zadání všech nezbytných informací. V tomto kroku pozorně vyplňte všechny nezbytné položky (ty povinné jsou označeny hvězdičkou). Obzvlášť důkladně zkontrolujte zejména číslo bankovního účtu a číslo občanského průkazu. A stejně jako vždy platí, všechny pole vyplňte pravdivě, v opačném případě bude žádost zamínuta.

Nezapomeňte uvést také údaje o vašem finančním příjmu (příjem sice obvykle není u Ferratum.cz prověřován, ale přesto je nezbytné jej vyplnit pravdivě). Neobvyklou funkcí je možnost zvolit si čas pro kontaktování, jednoduše si z paletky vyberte požadovaný čas, kdy vám má zákaznické centrum FerratumBank zavolat. Na výběr jsou i večerní a noční hodiny, díky tomu byste měli být k zastižení a nebudete tak obtěžování hovorem například v pracovní době.

Zaškrtnutí políčka v samé spodní části poptávkového formuláře je také nezbytné, udělíte tím poskytovateli půjčky souhlas s obchodními podmínkami (ty si kliknutím na daný odkaz můžete samozřejmě také přečíst, což doporučujeme). Pro další kroku klikněte na výrazné oranžové tlačítko „Potvrdit“.

3. Rekapitulace a potvrzení žádosti

Poslední krok. Ve formuláři a tabulce pod ním vidíte rekapitulaci vaší žádosti, jsou zde uvedeny všechny informace, které byly zadány ve dvou předchozích krocích. Pokud máte reklamní kód, můžete jej zadat do příslušného políčka. Pokud si u Ferratum.cz půjčujete poprvé, je první půjčka zdarma. Žádost o půjčku odešlete tlačítkem „Potvrdit“.

Vaše žádost byla tímto odeslána a čeká na vyhodnocení, buďte ve vámi specifikovanou dobu na telefonu. Budete totiž kontaktováni zákaznickým centrem poskytovatele půjčky a dojednáte veškeré podrobnosti. V případě schválení žádosti budou peníze odeslány ihned na požadovaný účet. Vyplacení formou poštovní složenky je ale pomalejší, může trvat i 14 dní. Hledáte-li proto rychlejší půjčku, může vás zajímat např. Zaplo.cz.

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout