Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Provident, Smart půjčka, nebo Zaplo? Tři nejznámější hotovostní půjčky

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

V dnešní době, kdy lze spoustu věcí vyřídit online, si možná část lidí možná ani neuvědomí, že bankovní a nebankovní půjčky mohou být poskytovány nejenom bezhotovostně, ale také v hotovosti „na ruku“. Každý již bere skoro za automatické například vlastnění bankovního účtu. Jenže, někteří žadatelé o úvěry jím nedisponují (případně z jakéhokoliv jiného důvodu chtějí peníze hotově). Mezi tři známé a klienty velmi dobře prověřené hotovostní půjčky patří např. Provident, Zaplo nebo Smart půjčka.

Hotovostní půjčky jsou stále populární

Hotovostní půjčka tedy není problém, dokonce pro peníze není nutné chodit ani na pobočku společnosti jak to bylo běžné dříve, ale finance společnosti velmi často doručují až domů k žadateli. Abychom rozšířili povědomí o hotovostních půjčkách, seznámíme vás se třemi nejpopulárnějšími, které se liší v mnoha ohledech, například i tím, jak jsou vypláceny…

SMART půjčka až do domu

V žádosti o Smart půjčku vyplníte online poptávku a zvolíte si půjčku na základě parametrů tohoto úvěru. Doručení peněz Smart půjčka (poskytovatelem je společnost Jet Money s.r.o.) zvládá obvykle do 48 hodin skrze síť obchodních zástupců. Nevýhodou Smart půjčky však je, že konkrétní nabídku zájemce obdrží až právě při osobní schůzce, na webu chybí online kalkulačka(!).

Provident půjčka slibuje peníze i o víkendu

Život je plný nepředvídatelných situací a tak se může klidně stát, že konkrétní finanční sumu budete potřebovat třeba o víkendu. Co ale v takovém okamžiku dělat, když nemůžete čekat do nejbližšího pracovního dne? Řešením může být například známá Provident půjčka, která (podobně jako výše uvedená Smart půjčka) využívá vlastní síť proškolených zástupců a díky nim dokáže vyplácet peníze i o víkendech. Nutno podotknout, že tato výhoda něco stojí – hotovostní půjčka je u Providentu dražší, než ta bezhotovostní.

Zaplo.cz půjčka – vyberte si peníze v trafikách Geco

Také Zaplo půjčka může být vyplacena hotově. Není to tak dlouho, co se poskytovatel spojil s trafikami Geco (v Česku jich je několik stovek). Právě skrze něj nabízí vyplacení své půjčky. Také tuto hotovostní půjčku je možné získat napoprvé zdarma, tedy stejně jakobyste žádali o bezhotovostní úvěr. Zaplo půjčka patří mezi dražší nebankovní úvěry, nabídka bezúroční půjčky je však výhodná – za předpokladu, že ji stihnete včas vrátit nezaplatíte navíc ani korunu.

Žádost o hotovostní půjčku u Zaplo.cz

  • Vyplníte online formulář se všemi potřebnými údaji
  • Obdržíte SMS potvrzení o připravenosti Zaplo.cz půjčky
  • Navštívíte pobočku Geco, kde podepíšete smlouvu o úvěru, a budou vám vyplaceny peníze v hotovosti

  • Provident, Smart půjčka, nebo Zaplo? Tři nejznámější hotovostní půjčky
  • Autor článku:
  • Publikováno: 1. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout