Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

První půjčka zdarma a ihned na účet – aktuální přehled nabídek

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Nabídka bezúročných půjček patří v našem online katalogu úvěrů mezi vůbec nejoblíbenější. Není divu, půjčit si peníze a neplatit úroky je lákavé. Ovšem i bezplatné půjčky mají svá úskalí! V dnešním článku si o nich řekneme více a zároveň si zrekapitulujeme aktuální nabídky na českém nebankovním trhu.

Specifikace bezúročné půjčky

Bezúročná půjčka je taková u níž neplatíte žádné úroky. Jinými slovy, zpět vrátíte stejnou částku, jakou jste si půjčili. V bankovním světě by se první půjčka zdarma dala přirovnat ke kreditní kartě a jejímu bezúročnému období – pokud půjčené peníze vrátíte včas, nic navíc nepřeplatíte. V současné době jsou ovšem bezúročné půjčky doménou výhradně nebankovních poskytovatelů. Bezúročná půjčka je tedy oproštěna od všech poplatků…

  • Bez poplatků za poskytnutí půjčky
  • Bez poplatků za vedení úvěrového účtu
  • Bez úroků vypočítávaných z půjčené částky

Zdarma si lze na trhu půjčit cca 5 až 10 tisíc korun, obvykle na 30 dní. Nečekejte tedy, že byste si tímto způsobem mohli půjčit desítky tisíc. Jedná se spíše o malé půjčky, vhodné zejména v případě nečekaného finančního výdaje před výplatou.

Pokud je půjčka zdarma, na čem vydělá poskytovatel?

To je samozřejmě dobrá otázka, která se nabízí. Poskytovatel půjčky zdarma samozřejmě vydělá a způsobů má hned několik. Předně, nabídka je určena výhradně novým klientům (každá opakovaná půjčka už je samozřejmě standardně úročena – a občas i dost vysoko). Ačkoliv klienta nic nenutí půjčit si u daného poskytovatele znovu, pokud byl prve spokojen s rychlostí a přístupem, šance se samozřejmě zvyšuje. Dále, společnost získává klienta a kontakt na něj. Pokud v žádosti souhlasil, může mu společnost poslat v budoucnu nabídku úvěru znovu.

Pozor na pozdní splacení!

Část lidí nestihne svůj závazek splatit včas – a ani bezúročná půjčka v takovém případě není oproštěna od poplatků za pozdní splacení nebo prodloužení doby splatnosti půjčky. Rázem se tedy i bezúročná půjčka může prodražit o stokoruny. Pokud se tedy rozhodnete využít podobné nabídky, vždy pamatujte těchto doporučení:

  • Dobře si pohlídejte datum splatnosti půjčky a včas splaťte svůj dluh
  • Půjčku využívejte jen ve výjimečné situaci, neslouží k pravidelnému řešení nedostatku peněz (snažte se raději nacházet finanční rezervy abyste si nemuseli půjčovat vůbec)

Aktuální přehled bezúročných půjček

Jaké jsou výhody bezúročné půjčky?

O možných rizicích jsme si již řekli. Jaké jsou ale výhody? Ta největší samozřejmě plyne už z definice. Pokud půjčku včas vrátíte, neplatíte žádné úroky, není v tom ukrytý žádný „háček“. Nemusíte si půjčit u stejné firmy znovu a díky rychlosti vyřízení naprosté většiny nebankovních půjček můžete mít peníze na účtu (v ideálním případě, pokud máte účet u stejné banky) už do 15 minut (ve všední dny). Výhodou je rovněž vysoce nadprůměrná schvalovatelnost žádostí – šance na získání úvěru je tedy vcelku vysoká, zejména pokud máte stabilní finanční příjem.

  • První půjčka zdarma a ihned na účet – aktuální přehled nabídek
  • Autor článku:
  • Publikováno: 23. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout