Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

První půjčka zdarma, kde si půjčit zcela bez úroků a poplatků?

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Získat půjčku zcela zdarma je možné u celé řady nebankovních společností v Česku. Nejedná se o nic nového, tuto promo nabídku nabízí již většina půjček s cílem nalákat nové zákazníky (kteří si třeba v budoucnu půjčí již za běžných podmínek a úroků). Využití nabídky však žadatele k budoucí půjčce nijak nezavazuje a je tedy možné ji využít i jednorázově. Tehdy se tyto nabídky stávají dvojnásob atraktivní. Jak se v nabídce zorientovat?

Zaplo.cz – nejlepší půjčka zdarma

Zaplo je dlouhodobě nejzajímavější poskytovatel nebankovních půjček, který nabízí první půjčku zadarmo. Zaplo totiž vyniká vysokou schvalovatelností žádostí o půjčku (až 80 %) a nabízí půjčku i bez doložení příjmů a kontroly registru dlužníků. U Zaplo.cz lze získat první půjčku až 16 000 Kč s dobou splatnosti 30 dní. To je nejvíc ze všech konkurentů v tomto oboru. Získání je navíc jednoduché – stačí vyplnit online žádost, vyčkat na telefonní kontakt a převést 1 Kč pro ověření identity a vlastnictví daného bankovního účtu. Peníze jsou po té ihned odeslány, což může v ideálním případě trvat méně než 60 minut.

CreditON nabízí zdarma 8000 Kč

Další půjčkou zadarmo, která stojí za povšimnutí je CreditON. Jedná se o dobře známou a prověřenou půjčku s dlouhou historií na českém trhu. U CreditONu lze získat 8000 Kč na 30 dní. CreditON působí hned v několika zemích Evropy a má bohaté zkušenosti v tomto oboru. Výhodou je možnost získání první půjčky zadarmo i v případě záznamu v registrech (posuzovány jsou i jiné faktory, zejména schopnost řádně splácet).

  • První půjčka zdarma, kde si půjčit zcela bez úroků a poplatků?
  • Autor článku:
  • Publikováno: 23. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout