Půjčka bez ručitele, ihned na účet nebo hotově. Jaké jsou možnosti na nebankovním trhu?

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Nebankovní produkty mají na finančním trhu tradičně silné zastoupení. Jejich dostupnost, absence administrativních úkonů a rychlost vyřízení oslovují stále mnoho zájemců. Ve spleti bohatých produktových nabídek máte možnost narazit na nejrůznější varianty nebankovních úvěrů. A právě se čtyřmi nejčastějšími vás v následujících řádcích seznámíme.

 • Půjčky bez ručitele
 • Půjčky v hotovosti na ruku
 • Půjčky ihned na účet
 • Půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčky bez ručitele

Název tohoto typu úvěru je jasně vypovídající. Budete-li mít zájem o tuto nebankovní půjčku, potom se nemusíte obávat toho, že by byl vyžadován „ručitel. Tedy osoba, která na sebe dobrovolně bere vší zodpovědnost v okamžiku, kdy přestanete splácet svůj závazek. Tehdy musí vše splatit právě ručitel. A nutno podotknout, že jen málokomu se chce v dnešní době dělat někomu ručitele či spolužadatele – pochopitelně.

123půjčka s vysokou schvalovatelností žádostí

Právě z toho důvodu vznikla půjčka bez ručitele, jíž prezentuje 123půjčka. Ukázkový příklad profesionálního finančního produktu, s nímž máte možnost získat variabilní finanční sumu. V případě této půjčky je zajímavé vysoké procento vyřízených požadavků, až 95 %. Peníze jsou převáděny na účet žadatele obvykle do 15 minut po schválení. Nevýhodou může být konkrétní nabídka úvěru zaslaná až na základě nezávazné poptávky.

Půjčka v hotovosti na ruku

Nebankovní úvěr, který je vyplácen v hotovosti. Nejčastěji je to obchodním zástupcem přímo u vás doma, což je pravděpodobně jeden z nepohodlnějších způsobů vůbec. Výjimkou však není ani vyzvednutí peněz přímo na pobočce firmy – tomu ale musíte obětovat vlastní čas a peněžní prostředky na cestu. Nevýhodou tohoto typu úvěrů bývá fakt, že jsou dražší (nesou totiž pro poskytovatele zvýšené náklady).

SMART půjčka v hotovosti až k vám domů

Nevlastníte-li vlastní bankovní účet a láká-li vás půjčka v hotovosti tzv. „na ruku“, je jejím dlouhodobým představitelem SMART půjčka. Ta nabízí až 70 000 Kč se splatností na 16 měsíců. U tohoto úvěru se můžete vyhnout téměř všem nepříjemným poplatkům.

 • Bez poplatku za poskytnutí
 • Bez poplatku za vedení

Výhodou je rovněž rychlost vyplacení peněz, i v případě hotovostní půjčky lze tvrdit, že je poměrně rychlá. Alespoň tedy v tomto konkrétním případě – obvykle totiž stihnou peníze doručit obchodní zástupci do 48 hodin. Konkrétní nabídku však obdržíte právě až od nich, kalkulačka splátek na webu bohužel chybí.

Půjčka ihned na účet

Opakem výše popisovaného řešení půjčky v hotovosti je rychlá půjčka na účet. Úvěr, u něhož dochází k vyplacení peněz na bankovní účet žadatele bezprostředně po schválení žádosti. Poskytovatelé mají pro tento účel vlastní účty u většiny bank, aby urychlili převod peněz. Disponujete-li stejnou bankovní společností jako poskytovatel, finance obdržíte obratem. V opačném případě do druhého dne.

Půjčka24 je vyplácena do 15 minut na účet

Jestliže je pro vás důležitý čas dodání potřebných financí, pak je vám k dispozici Půjčka24. Jde o nebankovní krátkodobý úvěr, který slouží k pokrytí menších výdajů v situaci, kdy do výplaty chybí ještě pár dní. Po vrácení Půjčky24 máte možnost využít ji opakovaně kdykoliv to budete potřebovat, ať už jsou to nedoplatky za složenky, náklady na nájem bytu nebo si přispějete na nákup nového mobilního telefonu.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Dalším vyhledávaným produktem – nejen – nebankovního segmentu je půjčka se zástavou nemovitosti (opak půjčky bez ručení). Úvěr vám v tomto případě bude poskytnut na základě ručení objektem či pozemkem odpovídající hodnoty (za tímto účel bude proveden znalecký odhad). To vám umožňuje získat podstatně vyšší finanční sumy, než při klasické žádosti.

 • Půjčka bez ručitele, ihned na účet nebo hotově. Jaké jsou možnosti na nebankovním trhu?
 • Autor článku:
 • Publikováno: 1. 5. 2019
 • Kategorie: Půjčky
 • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout