Rychlá Japonská půjčka je jen jedna, vyhněte se parazitujícím klonům!

Na úspěchu Japonské půjčky od Home Creditu se vezou i jiné společnosti

Japonská půjčka od společnosti Home Credit a.s. patří dle objektivních meřítek mezi nejvýhodnější nebankovní půjčky u nás. Rychlost vyřízení online žádosti, rozumná úroková sazba (RPSN 14 %), přijatelné poplatky za prodloužení doby splatnosti úvěru a celkově přátelský přístup. Nejen díky těmto vlastnostem byla Japonská půjčka již několikrát vyhlášena vítězem nezávislého srovnání půjček. Na rostoucím zájmu o tento produkt se však snaží přiživit i jiní poskytovatelé – a to poněkud neférovým způsobem. Jak to dělají?

Japonská půjčka má webové stránky www.japonskapujcka.cz

Základní parametry Japonské půjčky

Název půjčky: Kamali půjčka
Poskytovatel: Home Credit s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 200 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 10 000 Kč
Doba splatnosti: 30 dní – 7 let
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet, terminály Sazka
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 14 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (10 000 Kč na 14 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 50 % – průměrná
Hodnocení:

Pozor na parazitující klony!

Parazitujících stránek, které se snaží využít zaběhlé značky Japonská půjčka, případně navodit dojem, že s ní mají něco společného, je na webu docela dost. My v tomto článku upozorníme na několik z nich. Hlavním záměrem těchto stránek totiž bývá cílené matení návštěvníka, ve všech případech totiž formuláře a odkazy nevedou na stránky skutečné Japonské půjčky, ale úplně někam jinam. Výsledkem tak je, že klient poskytuje své údaje jiné společnosti, než se může mylně domnívat a zejména, nedostane tak výhodnou nabídku půjčky v jakou doufal na základě televizních reklam.

Půjčka japonská

Odkaz na žádný z webů uvádět nebudeme, nechceme je zbytečně propagovat. Nicméně, zde je záměr provozovatele zřejmý na první pohled. Na uvedené stránce (viz obrázek pod odstavcem) je použit název produktu, formulář však vede někam jinam. Výsledkem je, že po vyplnění vám budou volat desítky společností s nabídkou půjčky. Home Credit ale mezi nimi pravděpodobně vůbec nebude. Tomuto webu a podobným se vyhněte.

www.pujcka-japonska.cz

Čínská půjčka

Web Čínská půjčka, stejně jako další níže uvedené, vznikla až po startu Japonské půjčky. Jedná se o náhodu? Možná, moc bychom si ale na to nevsadili. Formulář je stejný, jako v předchozím případě. S Japonskou půjčkou tento web nemá nic společného, grafickým designem se každopádně však o podobnost ani nesnáží.

www.cinskapujcka.cz

Čínská půjčka ještě jednou. Tady už je podobnost větší, některé grafické prvky jsou velmi podobné Japonské půjčce. Formuláře a data však opět putují někam jinam. Uvedený web se velmi často objevuje ve výsledcích hledání na předních pozicích.

www.cinska-pujcka.cz

Vietnamská půjčka

K originální Japonské půjčce a snadno zaměnitelné Čínské půjčce, přibyla nedávno také v několika variantách a na několika různých doménách Vietnamská půjčka. Není mířena na tuto komunitu, formulář opět vede někam jinam. Grafická podobnost je naštěstní nulová a brand už je jen obtížně zaměnitelný, proto tento web uvádíme spíše jako kuriozitu.

www.vietnamska-pujcka.cz

Asijská půjčka

Putování zakončíme Asijskou půjčkou. Ani tento produkt nemá s Japonskou půjčkou nic společného, ačkoliv některé grafické prvky se o jistou podobnost snaží. Věříme však, že ani tento produkt není pro běžného návštěvníka zaměnitelný, ale jen dokresluje jak moc je v současné době produkt od Home Creditu komerčně zajímavý i pro různou konkurenci. Na žádnou jinou nebankovní půjčku totiž tolik klonů a parazitů nenajdete.

www.asijska-pujcka.eu

Navštívit www.japonskapujcka.cz

Další články a odkazy

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální. Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele. Podmínky použití