Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Srovnání nebankovních půjček v hotovosti

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Nabízíme přehledné srovnání nebankovních půjček v hotovosti. Kde si půjčit před výplatou peníze v hotovosti, ideálně až domů tzv. „na ruku“? Jaké jsou výhody půjček v hotovosti a jak se vyhnout pochybným nabídkám, kterých je nejen na webu spousta? Poradíme vám a doporučíme spolehlivé půjčky v hotovosti.

Půjčka v hotovosti

Půjček v hotovosti není na webu tolik, jako klasických půjček vyplácených převodem na bankovní účet. Přestože je tedy nabídka menší, stále je z čeho vybírat a jednotlivé půjčky se od sebe dost liší. Hlavní rozdíly jsou samozřejmě jak ve výši nabízených půjček, tak i v samotném způsobu vyplacení peněz. Nejčastěji se setkáte s:

  • půjčky v hotovosti na ruku až domů
  • půjčka v hotovosti na ruku na pobočce
  • půjčky vyplacené složenkou (na poště)

Výhody hotovostních půjček

  • Nepotřebujete vlastní bankovní účet
  • Peníze vám budou doručeny v hotovosti až na ruku
  • Často jednáte přímo s obchodním zástupcem, máte možnost se na vše detailně zeptat

Nevýhody hotovostních půjček

  • Vyplacení peněz může trvat déle (obvykle 2-3 dny)

Půjčky v hotovosti až domů

Peníze, které vám budou doručeny až domů obchodním zástupcem reprezentuje zejména Provident a SMART půjčka. Výhodou těchto půjček je, že nemusíte nikam chodit, stačí být ve smluvenou dobu doma, nebo na sjednaném místě. Nevýhodou pak může být (ostatně jako u všech půjček v hotovosti), že vyplacení trvá třeba 2-3 dny (kdežto půjčka převodem na účet zabere třeba jen 15 minut). Výhodou půjčky Provident je její velká známost a dobré recenze zákazníků. Nevýhodou je pouze velmi dlouhá doba splatnosti i u malých částek (vyšší přeplatek). Totéž v podstatě platí i o SMART půjčce, její získání je o něco snažší (poskytovatel je benevolentnější). Nevýhodou této půjčky však je, že konkrétní úroky vám představí při schůzce zástupce firmy – neznáte je dopředu.

Půjčky v hotovosti na pobočce

Mnoho lidí ve vyhledávačích pravidelně hledá dotazy typu „půjčka v hotovosti Praha“ či „půjčka hotově Brno„. Někteří poskytovatelé tomuto šli naproti a otevřeli své pobočky, či výdejní místa těchto městech, anebo po celé ČR. Tommy Stachi nabízí půjčky až do výše 100 000 Kč v hotovosti v Praze. Půjčka Creditportal.cz je dostupná po celé ČR, opakovaní zákazníci si totiž mohou peníze do 15 minut od žádosti vyzvednout na sítích čerpacích stanic EuroOil. Nevýhodou obou těchto půjček je ale vyšší úroková sazba.

Půjčky v hotovosti na složenku

Ferratum půjčka patří mezi stálice mezi českými nebankovními poskytovateli. Půjčka od Ferratum patří mezi dobře prověřené a všeobecně známé. Kromě možnosti získat první půjčku zdarma (až do výše 2000 Kč na 15 dní) nabízím Ferratum ještě půjčku v hotovosti na složenku, kterou si můžete nechat proplatit na kterékoliv poště. Půjčka Ferratum je dostupná i bez registru a také seniorům (až do věku 85 let).

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout