Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

X Energie – Elektřina a plyn

Publikováno 27. 8. 2019 v kategorii Elektřina, Plyn

X Energie se řadí ke středně velkým dodavatelům plynu a elektřiny na českém trhu. O to výhodnější cenové podmínky však dokáže svým klientům nabízet. Zákazníci mohou s přehledem dosáhnout na ceny, které jiní dostávají u velkoodběratelů.

X Energie – Elektřina a plyn

Historie této společnosti se začala psát v roce 2011. Během prvního roku firma získala přes 45 tisíc klientů. Na konci roku 2017 to bylo přes 106 tisíc zákazníků. X Energie se v tomto směru nezaměřuje pouze na domácnosti, ale také komerční subjekty, jakými jsou například bytová družstva, malé a velké firmy po celém území České republiky. Portfolio klientů tohoto dodavatele každým rokem roste.

Elektřina a plyn od X Energie

X Energie prezentuje svým zákazníkům flexibilní ceny v závislosti na jejich celkové spotřebě v domácnosti, ať už jde o bytovou jednotku nebo rodinný dům. Díky tomu, že X Energie spadá do skupiny Bohemia Energy, přichází záruka levné energie od dominantního dodavatele. V závislosti na konkrétní distribuční síti je zájemci překládána konkrétní cenová nabídka s daným tarifem. Ať už je to plyn nebo elektřina, nejčastěji je to produktová řada Premium. Roční náklady na výdaje za tyto komodity lze u X Energie snížit o stovky až tisíce korun.

Zákaznická péče

Společnost X Energie nepodceňuje ani zákaznický servis a podporu klientů. Vše je obvykle řešeno prostřednictvím online formulářů. Klienti X Energie mají k dispozici partnerský a zákaznický portál pro pohodlnější správu svého odběrného místa.

  • Změna smluvních podmínek
  • Odeslání samoodečtu
  • Reklamace
  • Nahlášení poruchy
  • Podání stížnosti


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout