Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Zaplo.cz – žádost o půjčku krok za krokem

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Zaplo.cz, třebaže se stále ještě řadí mezi ty novější nebankovní půjčky, si již dokázalo získat důvěru několika desítek tisíc klientů v Česku. V současné době patří Zaplo.cz mezi nejdynamičtější rostoucí poskytovatele malých půjček u nás. V tomto návodu vás provedeme celým procesem žádosti o půjčku. Celou žádost je možné vyřídit online, bez telefonování nebo osobní návštěvy na pobočce.

Rychlá půjčka Zaplo.cz

Požadavky na žadatele o půjčku

  • Věk min. 18 let
  • České státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
  • Bezdlužnost a schopnost řádně splácet

1. Vstupte na www.zaplo.cz

Klikněte na odkaz výše, otevře se vám do nového okna. Titulní stránka www.zaplo.cz je poměrně jednoduchá, laděná do typické zeleno-oranžové kombinace. Hlavní dominantou stránky je samozřejmě formulář pro zadání požadované částky a výběr splatnosti. Pokud si u společnosti Zaplo.cz půjčujete poprvé, využijte záložku „První půjčka“, pokud jste si již půjčili v minulosti, překlikněte na „Opakovaná půjčka“ a přihlašte se svými údaji z minula. Jste-li novým klientem, můžete svou první půjčku získat až do výše 8000 Kč na 30 dní zadarmo (viz recenze a zkušenosti Zaplo.cz).

Vyberte požadovanou částku a dobu splatnosti, hodnotu můžete buď rovnou zadat do políček, anebo nastavit pomocí „táhel“. Napoprvé je maximální částka, kterou lze získat, omezena maximálně na 16 000 Kč. V pravé části ihned vidíte kolik vás půjčka bude stát, nechybí žádné důležité informace (celková splatná částka, RPSN). Zmíněné hodnoty se samozřejmě průběžně mění v závislosti na zvolené částce a termínu splatnosti. Volbu potvrdíte oranžovým tlačítkem „Chci půjčku!“.

Požadovaná částka Kdy je možné získat
1000 Kč – 8000 Kč 1. půjčka
8000 Kč – 12 000 Kč 2. půjčka
12 000 Kč – 16 000 Kč 3. půjčka
16 000 Kč – 20 000 Kč 4. půjčka

2. Zaregistrujte se

Po odeslaní prvního kroku ihned přejdete na krok další, tím je registrace. Zde je nutné vyplnit všechna políčka, která jsou označena červenou hvězdičkou. Kromě obligátního jména, příjmení a e-mailové adresy po vás Zaplo bude chtít také informaci o vašem zdroji příjmu a jeho výši. Tyto hodnoty není nutné dokládat (u menších částek), ale je rozhodně na místě je vždy vyplnit pravdivě!

Všechny zadané parametry Zaplo.cz na pozadí ihned vyhodnocuje a je tedy možné, že nastane situace, kdy vám bude požadovaná částka snížena. S tím bohužel nelze nic dělat. Rozhodně nezkoušejte vyplnit jiné, nepravdivé informace – žádost by byla ihned zamítnuta. Pod formulářem nezapomeňte zaškrtnout první variantu, týkající se souhlasu se zpracováním osobních údajů a souhlasem s obchodními podmínkami (ty si zde můžete i rovnou přečíst). Naopak poslední políčko týkající se souhlasu se zasláním obchodních sdělení zaškrtávat nemusíte (alespoň vám nebudou chodit v budoucnu reklamní nabídky). Klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Nahrajte kopii občanského průkazu

Bude-li vaše půjčka schválena dostanete se k předposlednímu kroku. Zde je nutné nahrát nebo ofotit občanský průkaz. Pokud jste ho již ofotili mobilním telefonem jednoduše ho můžete odeslat na email info@zaplo.cz, anebo nahrát přímo skrze tuto stránku. Je nutné vždy doložit přední i zadní stranu vašeho občanského průkazu! Pokud však nemáte po ruce mobilní telefon s fotoaparátem, ale máte notebook s webovou kamerou můžete ofocení dokladů provést i přiložením dokladů právě před tuto kamerku. Zaplo.cz dokáže tyto údaje ofotit a strojově přečíst (využívá k tomu technologii Netverify). Ve všech těchto variantách zvolte možnost „Nahrát online“ a klikněte na zelené tlačítko „Pokračovat“.

4. Proveďte verifikační platbu 1 Kč

Tento krok je již konečně poslední! Poskytovatel půjčky Zaplo.cz potřebuje provést ověření vlastníka bankovního účtu (což mu ukládá zákon při uzavírání půjčky na dálku). Nyní je proto nezbytné převést 1 Kč s požadovaným variabilním symbolem na účet poskytovatele. Důležité je zejména správně zadat variabilní symbol, díky němu dojde k řádnému spárování žádosti a držitele účtu (raději tedy vše důkladně zkontrolujte).

Všechny informace vidíte v přehledné tabulce – potřebujete zejména číslo účtu (Account number) a variabilní symbol (Variable symbol). Zaplo.cz má vlastní účty u všech velkých bank, proto si můžete vybrat banku podle libosti – ideálně samozřejmě tu, kde máte sami vlastní účet a z kterého hodláte 1 Kč odesílat. Takový převod je totiž nejrychlejší (obvykle proběhne skoro ihned).

5. Hotovo! Peníze jsou na cestě!

Tímto je celá žádost o půjčku u Zaplo.cz zdárně dokončená a na e-mail byste měli obdržet všechny potřebné informace a samozřejmě také zprávu o schválení půjčky. Požadované peníze by vám měly být odeslány ihned na účet (v ideálním případě je tedy budete mít již do 15 minut).

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout