CreditON.cz půjčka – žádost krok za krokem

Populární rychlá půjčka do výplaty od CreditON.cz lze vyřídit během 5 minut online.

Uvažujete-li o nebankovní půjčce CreditON.cz od společnosti Creamfinance Czech s.r.o. oceníte jistě náš návod, který vám ukáže jak celá žádost o půjčku probíhá. Není to nic složitého, nezávaznou poptávku lze vyřídit na webových stránkách poskytovatele během 10 minut a pár kliknutí. Čtěte dále…

Půjčka CreditON.cz od Creamfinance Czech s.r.o.

Parametry půjčky

Název půjčky: CreditON půjčka
Poskytovatel: Creamfinance Czech s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 20 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 8000 Kč
Doba splatnosti: 1 den – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 2376 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (8000 Kč na 30 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 90 % – velmi vysoká
Hodnocení:

Požadavky na žadatele o půjčku

  • Věk 18 – 75 let
  • České státní občanství
  • Vlastní bankovní účet (na jméno žadatele)
  • Trvalý a doložitelný finanční příjem
  • Schopnost řádně splácet úvěr

1. Navštivte webové stránky www.crediton.cz

Výše uvedený odkaz se vám ihned otevře v novém okně. Dominantou hezky graficky zpracované titulní stránky je formulář, který zároveň slouží jako první krok vaší žádosti. Pomocí grafických „táhel“ vyberte požadovanou částku, kterou chcete půjčit a zároveň hned pod tím vyberte vhodnou dobu splatnosti. Vpravo vidíte kolik vás půjčka bude stát, všímejte si zejména hodnoty RPSN (CreditON není zrovna nejlevnější) a součtu.

K dalšímu kroku poptávky přejdete kliknutím na výrazné tlačítko „Požádat“ (viz níže).

Online žádost o půjčku CreditON.cz - 1. krok

2. Vyplňte osobní údaje

V dalším kroku přejdete na stránku v níž vidíte rekapitulaci poptávané půjčky (částka a doba splatnosti) a je nezbytné vyplnit osobní údaje. Vyplňte tedy své jméno, příjmení, rodné číslo (včetně lomítka), číslo občanského průkazu (na obrázku níže vidíte, kde ho naleznete), vaše mobilní telefonní číslo, e-mailovou adresu a číslo bankovního účtu, kam bude chtít zaslat peníze.

Online žádost o půjčku CreditON.cz - 2. krok

Poslední krokem v tomto bodu je Volba typu zaměstnání, jedná se o poslední (graficky zvýrazněnou) položku. Z této roletky jednoduše vyberte, zda-li jste zaměstnaní, OSVČ, na mateřské dovolené, student apod. V závislosti na vámi zvolené položce se může změnit formulář, který se zobrazí pod tím (neboť pro každý typ zaměstnání může poskytovatel vyžadovat trochu jiné informace.

Kde hledat číslo občanského průkazu? Vpravo nahoře Číslo občanského průkazu naleznete na přední straně vpravo nahoře

3. Informace o zaměstnání

Na obrázku níže vidíte vzhled formuláře pokud zvolíte volbu „Zaměstnaný“. Zde zadejte výši vašeho finančního příjmu, název firmy kde pracujete a adresu do zaměstnání. Ostatní položky jsou pak vždy totožné, doplňte zde do polí adresu trvalého pobytu. Zajímavou funkcí je barevný proužek vpravo dole (na fotce je zvýrazněn v rámečku). Vámi zadané informace jsou totiž na pozadí ihned vyhodnocovány a díky tomu vidíte procentuálně vyjádřenou šanci, že vám bude tato žádost o půjčku schválena. Každopádně vyplňujte všechny uvedené položky a vyplňujte je 100% pravdivě, pokud bude některá informace nepravdivá, poskytovatel vaši žádost automaticky zamítne.

Online žádost o půjčku CreditON.cz - 3. krok

Nezapomeňte zaškrtnout souhlas se smlouvou (tu si samozřejmě otevřte a důkladně přečtěte předem!). Pokud řádně vyplníte všechna požadovaná políčka, graficky se opět zvýrazní tlačítko „Požádat“. Klikněte na něj a odešlete nezávaznou poptávku půjčky.

  • Půjčka 500 – 20 000 Kč
  • Splatnost 1 den – 30 dní
  • Rychlost vyplacení do 15 minut
  • Půjčka zdarma 8000 Kč na 30 dní

4. Skoro hotovo! Autorizujte žádost SMS kódem

Po odeslání online poptávky dojde během 30 vteřin k vygenerování SMS kódu, který vám přijde na zadané mobilní telefonní číslo. Tento kód vložíte do příslušného políčka, dodržte přitom velikost písmen. Následně obdržíte podrobné instrukce pro převod 1 Kč na účet společnosti Creamfinance Czech s.r.o. (tímto potvrdíte vlastnictví daného účtu, jedná se běžnou praxi mezi nebankovními půjčkami). Žádost je potvrzená a odeslána, peníze můžete v případě schválení získat již během 15 minut. Mějte u sebe mobilní telefon.

Mám zájem o půjčku CreditON.cz

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální. Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele. Podmínky použití