Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Návod na vyplnění žádosti u CreditAir

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Společnost Creamfinance Czech s.r.o., která poskytuje dobře známou rychlou půjčkou CreditON nedávno vypustila na trh nový produkt – jmenuje se CreditAir a ten rozhodně má co nabídnout – konkrétně třeba aktuálně nejvýhodnější první bezúročnou půjčku pro nové klienty. Dnes si proto ukážeme detailní návod na vyplnění nezávazné poptávky o půjčku na stránkách www.creditair.cz.

Základní parametry CreditAir půjčky

Požadavky na žadatele o půjčku

  • Věk min. 18 let
  • České státní občanství – půjčka není určena cizincům
  • Vlastní bankovní účet
  • Stálý finanční příjem

Návod na vyplnění online žádosti

1. Navštivte stránky www.creditair.cz

Odkaz v nadpisu se vám otevře do nového okna. Nejdůležitějším prvkem – a rovněž také prvním krokem celé žádosti o půjčku je formulář (v červeném rámečku, viz obrázek níže). Tažením můžete zvolit požadovanou kombinaci půjčky a doby splatnosti (napoprvé si je možné půjčit maximálně 10 0000 Kč, přičemž první půjčka je zdarma, vrátíte tedy stejnou částkou jakou si půjčíte). Níže pod tímto formulářem ihned vidíte kolik vás půjčka bude stát, nechybí žádné důležité údaje (RPSN, úroková sazba, celková částka pro splacení). Do dalšího kroku přejdete kliknutím na zelené tlačítko „Nezávazně požádat o půjčku“.

Pokud jste stálým klientem, můžete se samozřejmě přihlásit formulářem vpravo nahoře.

2. Registrace nového klienta

Druhý krok je tradiční, jedná se o registraci a založení nového účtu klienta. Tento krok je samozřejmě nejdelší, obsahuje totiž všechny potřebné položky (jméno, příjmení, adresa bydliště apod.). Důležitým políčkem dále je volba zaměstnání, která dále rozbaluje další políčka, kde je nutné specifikovat výši finančního příjmu, název zaměstnavatele a adresu do práce (případně podobné informace v závislosti na zvolenému typu zaměstnání).

Další částí formuláře CreditAir je možnost zadat slevový kód a nutnost zaškrtnout povinná pole potvrzující souhlas se zpracováním osobních údajů a smlouvou – obojí je možné (a vhodné) si předem přečíst, slouží k tomu připojené odkazy. Neobvyklým prvkem pak je poslední políčko ve formuláři, kde je možné s vybranými bod nesouhlasit a připojit navíc svůj protinávrh – podobnou funkci jsme zatím u žádného poskytovatele půjček neobjevili. Na další krok se opět přejde tlačítkem „Nezávazně požádat o půjčku“.

3. Ověření identity žadatele

V třetím kroku je nutné ověřit zadané údaje s předchozího kroku. CreditAir.cz využívá dvě možnosti ověření. Identitu je možné ověřit připojením k bankovnímu účtu. Toto řešení je preferované, zvyšuje totiž šanci na schválení žádosti a je 100% bezpečné. Jednoduše si vyberete z nabídky českých bank a přihlásíte se ke svému účtu.

3a. Ověření identity přihlášením k účtu

Vyberte svou banku z nabízené palety a přihlašte se, dále postupuje podle instrukcí.

3b. Ověření identity SMS zprávou

Pokud jste v předchozím kroku zvolili ověření formou SMS zprávy, přijde vám do 30 vteřin na zadané telefonní číslo ověřovací SMS kód, ten zadejte do tohoto políčka a potvrďte…

4. Vyčkejte na vyhodnocení žádosti

To je vše, úspěšně jste odeslali žádost o půjčku CreditAir. Nyní vyčkejte na vyhodnocení vámi zadaných údajů, to by mělo proběhnout do 15 minut. Peníze jsou následně odeslány ihned na zadaný bankovní účet.

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout