První půjčka zdarma až 8000 Kč u Zaplo.cz – nejedná se o podvod?

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Na internetu i v televizi jste již nejspíš objevili, na českém trhu stále ještě poměrně novou, nebankovní půjčku Zaplo.cz. Jedná se o „mezinárodně dostupnou“ půjčku, která spadá pod společnost 4finance, která je aktivní také v dalších evropských zemích (např. v Lotyšsku, Litvě, Finsku, Švédsku, Dánsku, Velké Británii), ale třeba také v Kanadě. Na českém trhu ji zastupuje a půjčku poskytuje Zaplo Finance s.r.o. se sídlem v Praze. Čím je Zaplo.cz půjčka zajímavá a skutečně si lze půjčit peníze zadarmo, jak tvrdí reklama?

Parametry půjčky Zaplo

Zaplo.cz půjčka před výplatou

Nebankovní půjčka od Zaplo je svými parametry vhodnou volbou v situaci, kdy potřebujete půjčit menší obnos peněz (několik tisíc) před výplatou. Díky nabízeným částkám je půjčka Zaplo velmi flexibilní, žádosti jsou vyřizovány takřka ihned a peníze převedeny na účet do 15 minut. Doba splatnosti je pak klasicky do 30 dnů. Peníze může získat i žadatel, který má záznam v registru dlužníků (např. SOLUS), protože půjčka je bez kontroly registru. Není nutné ani dokládat finanční příjem, neznamená to však, že by půjčka byla dostupná nezaměstnaným – schopnost řádně splácet je zásadní.

Co musí splňovat žadatel o půjčku Zaplo?

Požadavky na žadatele nejsou přísné, půjčka je široce dostupná.

  • české občanství
  • věk minimálně 18 let
  • bankovní účet v bance, jež se nachází na území České republiky
  • schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti
  • bezdlužnost

Je Zaplo půjčka podvod?

S jistotou lze tvrdit, že půjčka Zaplo není podvod. Jedná se o běžnou nebankovní půjčku, která splňuje veškeré náležitosti dané zákonem a díky množství zákazníků, kteří ji využili lze tvrdit, že půjčka je vcelku dobře otestována. Zkušenosti zákazníků s půjčkou Zaplo.cz, které lze na internetu dohledat v diskuzi vyplývá, že půjčka je kladně hodnocena a patří rozhodně mezi nejlépe hodnocené nebankovní půjčky ve své kategorii.

První půjčka zdarma

Největší předností půjčky Zaplo.cz je nabídka první půjčky zcela zdarma. Pokud jste nový zákazník, půjčujete si u této společnosti poprvé a pokud splníte požadavky, můžete si velmi snadno půjčit až 8000 Kč zcela zdarma, bez poplatků za vyřízení a bez jakýchkoliv úroků. Jednoduše tak nejpozději v den splatnosti vrátíte stejnou částku, jakou si půjčíte. Cílem poskytovatele je samozřejmě oslovit nové zákazníky, kteří si třeba v budoucnu půjčí již za normálních podmínek (přesto úrok u Zaplo.cz patří mezi nejvýhodnější v segmentu). Je však nutné poznamenat, že využití této výhodné promo nabídky žadatele k ničemu dalšímu nezavazuje! Jednoduše si tak stačí pohlídat datum splatnosti, řádně částku splatit a nepřeplatíte ani korunu navíc. V budoucnu si pak můžete půjčit znovu (již větší částku, než 8000 Kč), anebo také ne.

  • První půjčka zdarma až 8000 Kč u Zaplo.cz – nejedná se o podvod?
  • Autor článku:
  • Publikováno: 1. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout