Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Půjčka 30 000 Kč bez doložení příjmu

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Finanční úvěr kolem 30 000 Kč je velmi často hledaným produktem, jedná se o částku, kterou žadatelé obvykle řeší nečekané výdaje spojené třeba s provozem domácnosti nebo automobilu. Dnes jsme proto pro vás připravili krátké srovnání bankovních i nebankovních nabídek. Některé půjčky je možné získat dokonce i bez dokládání finančního příjmu.

Nebankovní půjčky 30 000 Kč

Výhodou nebankovních úvěrů je vyšší schvalovatelnost žádostí a obvykle také o něco vyšší rychlost vyřízení žádosti. Některé produkty lze získat bez nutnosti dokládat finanční příjem (ale takových nabídek je naprosté minimum). Již dávno neplatí, že by Půjčky od nebankovních společností byly méně výhodné, než klasické bankovní úvěry. Z našeho srovnání naopak vyplývá, že nebankovní půjčku lze dnes již získat za velmi srovnatelných podmínek, jako úvěr v bance.

Výhodné úvěry nabízí Cetelem a Home Credit

Ilustrativní příklad

Půjčka 30 000 Kč, doba splatnosti 48 měsíců, měsíční splátka je 841 Kč, úroková sazba 12,88%, RPSN 13,67%, celková splatná částka je 38 544 Kč.

Ilustrativní příklad

Půjčka 30 000 Kč, doba splatnosti 36 měsíců, měsíční splátka je 1107 Kč, úroková sazba 17,73 %, RPSN 17 %, celková splatná částka je 37 389 Kč.

Jde to i bez dokládání příjmu – někdy…

Předně je třeba říci, že u vyšších půjček (a částka 30 tisíc již do této kategorie rozhodně spadá) je složité sehnat nabídku u které by nebylo nutné dokládat svůj příjem. S ohledem na chystané legislativní změny to již bude do budoucna takřka nemožné. Nicméně v současné době ještě také nabídky na trhu jsou. 123půjčka nabízí úvěr i bez dokládání, vše je však otázkou vyhodnocení nezávazné žádosti od klienty a stanovení jeho bonity.

Bankovní online půjčka

V bance je 30 000 Kč jednou z limitních částek které je možné si půjčit. Banky se obvykle specializují spíše na vyšší částky. Každopádně, právě třicet tisíc je možné získat například v Moneta Money Bank (nedávno se přejmenovala z GE Money Bank). V případě řádného splácení se RPSN i úroková sazba pohybují pod hranicí 10 %.

Ilustrativní příklad

Půjčka 30 000 Kč, doba splatnosti 24 měsíců, měsíční splátka je 1383 Kč, úroková sazba 9,9 %, RPSN 10,35 %, celková splatná částka je 33 171 Kč.

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout