Nebankovní konsolidace půjček

Spojení půjček bez registru a srovnání nebankovní konsolidace půjček

Konsolidace bez registru

  • Spojením půjček výrazně snížíte měsíční splátky úvěru
  • Snížíte poplatky za vedení účtu (splácíte pouze jeden úvěr)
  • Sami si znovu nastavíte podmínky a celkovou dobu splácení
  • Konsolidovat můžete půjčky, kreditky, kontokorent i leasingy
  • Pohodlnější administrativa a možnost předčasného splacení
  • Vše lze vyřídit online – nemusíte nikam chodit ani telefonovat

Nebankovní konsolidace půjček

Aktualizace údajů: 21.5.2019 18:39

Acema konsolidace
Výše konsolidace
100 000 Kč – 5 000 000 Kč
RPSN od
7,72 %
Doba splatnosti
12 měsíců – 20 let
Home Credit konsolidace
Výše konsolidace
30 000 Kč – 600 000 Kč
RPSN od
10,3 %
Doba splatnosti
24 měsíců – 8 let

Konsolidace půjček srovnání

Na našem portálu OKfin.cz nabízíme konsolidace půjček, spojení půjček a refinancování půjček. Jedná se o velmi vyhledávané produkty s vysokou přidanou hodnotu pro zákazníky. Srovnáváme jak bankovní konsolidace, tak nebankovní konsolidace půjček.

Konsolidace půjček

Konsolidací půjček je míněno spojení více úvěrů do jediného. Svůj závazek tedy neplatíte více společnostem najednou, ale pouze jediné. Ta za vás po podpisu smlouvy splatí veškeré stávající závazky a převede všechny vaše půjčky pod jednu. Ve výsledku tak platíte pouze jedné společnosti. Důležité je zmínit, že refinancovat lze nejen veškeré bankovní, ale také nebankovní půjčky a dluhy z kreditních karet a kontokorenty. Spojit lze obvykle třeba i pět a více různých produktů. Obecně se dá říci, že čím více produktů spojíte, tím více ušetříte. Běžná úspora může být až několik tisíc korun měsíčně.

Sloučení půjček bez registru

Tuto formu refinancování půjček bankovní společnosti nenabízí, je proto potřeba hledat mezi nebankovními konsolidacemi půjček. I zde ale platí, že nabídka není tak veliká a větší riziko, které poskytovatel služby přebírá kompenzuje jinak – nejčastěji samozřejmě vyšší úrokovou sazbou a nebo (případně zároveň) nutností ručit za řádné splácení (u velkých částek obvykle ručením nemovitostí). Konsolidace bez registru jsou tedy obecně o něco rizikovější, proto doporučujeme dvojnásobnou opatrnost a zjištění si veškerých podmínek dopředu. Jedině tak se vyhnete možným potížím při problémech se splácením půjčky.