Perfect Money recenze

Férová půjčka před výplatou bez 1 Kč na účet od PerfectMoney.cz

Kouzelná půjčka ukončila svou činnost v ČR! Vhodnou alternativou může být Půjčka SOS

Náhled webové prezentace www.perfectmoney.cz

Perfect Money recenze

Perfect Money (www.perfectmoney.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Perfect Money s.r.o. (se sídlem na adrese Neumannova 1453, 156 00 Praha 5). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 8000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 7 dní až 28 dní. Perfect Money půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od ? % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Perfect Money půjčka
Poskytovatel: Perfect Money s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 8000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 8000 Kč
Doba splatnosti: 7 dní – 28 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: ? % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 10 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Perfect Money je bez ručitele

Půjčka Perfect Money je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Perfect Money s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Perfect Money

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Perfect Money

  • první půjčka i zcela novým klientům až 8000 Kč
  • dobré recenze a zkušenosti více jak 15 000 klientů
  • za řádné splácení 1 týden splatnosti navíc u další půjčky
  • dobře zpracované webové stránky bez nutnosti registrace
  • není nutné převádět 1 Kč na účet poskytovatele kvůli ověření účtu

A nevýhody?

  • je nutné podepisovat klasickou smlouvu → velmi pomalé vyřízení
  • chybí kdysi atraktivní nabídka první bezúročné půjčky
  • půjčku nelze vyřídit zcela online (je nutné jít na poštu)

Schvalovatelnost půjčky až 10 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Perfect Money je přibližně 10 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Perfect Money půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Perfect Money půjčka
0 40 out of 100 with 18 ratings