CreditKasa půjčka recenzeLogo

Recenze CreditKasa půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

CreditKasa půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) CreditKasa s.r.o. (IČ: 04823541) se sídlem Hradecká 2526/3, 13000 Praha 3. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky CreditKasa si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 100 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou CreditKasa si můžete půjčit 5 000 Kč až 100 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 100 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 70 dní až 6 měsíců a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 541,00% p.a.

Půjčka CreditKasa se splácí týdenními splátkami

Vyplacení půjčky je u CreditKasa zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka CreditKasa nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany CreditKasa s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.creditkasa.com

Jak vypadají webové stránky www.creditkasa.com

Úvěr u CreditKasa s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.creditkasa.com bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Body navíc do celkového hodnocení si CreditKasa připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 10 000 Kč na 7 týdnů za 17 000 Kč (RPSN: 541 %)

CreditKasa s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka CreditKasa je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky CreditKasa

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Kompletní vyřízení půjčky CreditKasa přes internet, vše nahrajete do formuláře
 • Zákaznický servis je dostupný ve všední dny na telefonní lince až do 20:00
 • Pro nové klienty je princip fungování obtíženěji srozumitelný
 • Pouze dvě varianty doby splácení (70 dní, nebo 6 měsíců)
 • V ilustrativní kalkulačce chybí celkové náklady a výše RPSN
 • Poměrně vysoké RPSN, půjčka vyjde draho
 • Webové stránky neposkytují dostatek informací

Kolik mě půjčka CreditKasa bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce CreditKasa kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 10 000 Kč. Doba splatnosti: 7 týdnů. Poplatky / měsíční splátka: 7 000 Kč. Celková splatná částka klientem: 17 000 Kč. Výše RPSN: 541 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka CreditKasa je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Úvěr NaŽivnost od CreditKasa je pro nové klienty obtížně srozumitelný a webové stránky s nedostatek informací situaci příliš neusnadňují. Výhodou tak zůstává alespoň rychlé vyřízení a vyplacení peněz.

„CreditKasa změnila svůj hlavní produkt a přejmenovala ho. Nově se jmenuje NaŽivnost (www.nazivnost.cz) a pro nové klienty může být na první pohled obtížněji pochopitelný. Doba splatnosti je totiž vždy přesně 10 týdnů, prezentovaný úrok je počítaný denně (1 % z půjčené částky) a klient splácí formou 5 splátek každé dva týdny. Kalkulačka prezentuje primárně denní náklady (např. 50 000 Kč za 500 Kč na den), což však není tak úplně pravda. 500 Kč je v tomto případě pouze poplatek, celkové náklady jsou více jak jednou takové - více jak 1214 Kč. Výhodou pro klienta je alespoň rychlé vyřízení i vyplacení (vlastní účty u 4 hlavních bank) a zákaznická linka dostupná ve všední dny až do 20:00. “

30 %

 • CreditKasa
 • Půjčku CreditKasa můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku