Povinné ručení Audi

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro vozy Audi?

Známá německá automobilka sídlící v Bavorsku, konkrétně v Ingolstadtu. Její mateřská společnost Volkswagen Group má pod křídly ještě další dceřiné firmy, jakými jsou Lamborghini, Ducati a jiné. Automobilka se už dlouhá léta honosí výstižným sloganem „náskok díky technice“ Její počáteční název byl A. Horch & Cie. Přesně tak se jmenovala firma založená roku 1899 v Kolíně. Od roku 1904 začala se sériovou výrobou automobilů. O devět let později došlo k přejmenování a vzniku firmy Audiwerke GmbH – Wanderer. A právě tím se odstartovala úspěšná dráha automobilky Audi. V dnešní době se společnost pyšní řadou výrobních závodů v mnoha zemích světa – Německo, Belgie, Maďarsko Slovensko, Španělsko, Rusko, Indie a Čína.

Audi RS5

Základ v podobě originálního designu

Modely značky Audi uspěly na trhu nejenom kvůli své motorizaci a spolehlivosti, ale také výslednému vzhledu. Na něm si společnost zakládá už od svého vzniku. Působivé logo čtyř kruhů, maska Singleframe, sportovní charakter vybraných vozů a používání nejkvalitnějších materiálů. Takové filozofie se Audi drží ve všech směrech, proto dbá i na ten nejvyšší standard v rámci svých dealerů po celém světě. Zástupci koncernu musí splňovat hodně vysoká kritéria, aby se zákazník cítil co nejlépe a spokojeně.

Závody 24h Le Mans

Automobilka Audi od roku 1999 okupuje také automobilový sportovní segment. A to konkrétně ve vytrvalostních závodech 24h Le Mans, kde je poměrně úspěšná se svými sportovními vozy. Tím prvním bylo Audi R8. Po něm přišel další závodní prototyp Audi R10 TDI. V dnešní době je na této úrovni hybridní provedení speciálu Audi R18 e-tron.

Audi e-tron

Od historických modelů až po současnost

K oblíbeným prvopočátečním, respektive postarším modelům, s nimiž automobilka prorazila, patřily následující. Audi 50, Audi 80, Audi 100, Audi Quatro a Audi V8. Současná modelová nabídka značky Audi má velice jednoduchou podobu. Modely jsou v závislosti na své velikosti, provedení a charakteru prezentovány triviálním označením. Audi A1, Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A8 a Audi A8. To je třída zvětšujících se luxusních sedanů. V kategorii SUV jsou to modely Audi Q2, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7 a Audi Q8. Poslední kapitolou jsou sportovní vozy Audi TT a nejrychlejší model Audi R8. Automobilka samozřejmě reaguje i na trh s hybridními modely, které v nabídce tvoří Audo g-tron a vyšší Audi e-tron.

Logo Audi

Povinné ručení pro vozy Audi

Pomůžeme vám najít nejlevnější povinné ručení pro značku Audi

Audi – Nabídka povinného ručení Porovnejte si nezávazně nabídku všech pojišťoven a vyberte si sami

Neřídíte Audi? Nevadí, máme všechny značky

Povinné ručení na míru každé značce, vyberte si tu svou…