Povinné ručení Hyundai

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro vozy Hyundai?

Jihokorejská automobilka je v dnešní době hodně rozšířeným prodejcem vozů po celém světě. Díky cenové dostupnosti modelů, odpovídající kvalitě zpracování a zajímavému designu aut je velkým konkurentem věhlasných značek. Společnost Hyundai sídlí v Soulou v Jižní Koreji a jejím primárním zaměřením nejsou pouze automobily. Ty ostatně nebyly ani hlavním cílem při vzniku firmy. Ta se zaměřuje na strojírenskou výrobu, chemickou výrobu, elektroniku, stavbu lodí a dnes masivně také na produkci aut.

Hyundai Tucson

Vznik společnosti v roce 1947

Společnost jako taková vznikla v roce 1947, tehdy ještě jako menší stavební firma. Jejím zakladatelem byl Chung Ju-yung. O několik let později došlo k přetvoření na společnost Hyndai Construction. To se psal rok 1965. Samotná společnost zaměřující se na výrobu automobilů Hyundai Motor Company vznikla v roce 1967. Poté následovaly ještě další odnože, jako třeba Hyundai Heavy Industries. Tato divize se naopak zaměřila na výrobu lodí. Vzhledem k tomu, že automobilka prošla za dobu svého fungování poměrně úspěšným rozvojem, koupila v roce 1999 dalšího jihokorejského výrobce automobilů Kia Motors. Díky tomu vzniklo spojení v podobě společnosti Hyundai Kia Automobile. Rozvoj automobilky je znatelný i ve výsledcích. Už v roce 2009 se Hyundai zařadila na pátou příčku jako největší výrobce automobilů na světě.

Starší modely Hyundai

I když automobilka Hyundai slaví svůj velký úspěch a růst v posledních deseti až patnácti letech, její modely jsou známy už dlouho předtím. Do povědomí se dostaly především vozy Hyundai Atos, Hyundai Getz, Hyundai Elantra, Hyundai Sonata, Hyundai Matrix, Hyundai Accent, Hyundai Trajet, Hyundai Terracan a Hyundai Coupé. To jsou malé městské modely, ale také prostorné sedany a větší rodinné vozy.

Hyundai i10

Současné modely automobilky Hyundai

Aktuálně si automobilová společnost zakládá své renomé na těchto vybraných modelech. Cenově dostupné jsou Hyundai i10, Hyundai i20 a Hyundai i30 v několika modifikacích. Zmínit lze i větší kombi Hyundai i40. Další kategorii představují vozidla v provedení SUV. Patří mezi ně Hyundai Tuscon, Hyundai Kona, Hyundai Nexo a dlouholetý koráb silnic Hyundai Santa Fe. Do skupiny luxusních sedanů se řadí Hyundai Genesis. V oblasti hybridních pohonů jsou tu Hyundai IONIQ Hybrid, Hyundai IONIQ Electric a Hyundai IONIQ Plug-in Hybrid.

Logo Hyundai

Povinné ručení pro vozy Hyundai

Pomůžeme vám najít nejlevnější povinné ručení pro značku Hyundai

Hyundai – Nabídka povinného ručení Porovnejte si nezávazně nabídku všech pojišťoven a vyberte si sami

Neřídíte Hyundai? Nevadí, máme všechny značky

Povinné ručení na míru každé značce, vyberte si tu svou…