Povinné ručení Honda

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro vozy Honda?

Japonská společnost Honda je známá po celém světě. Jde totiž nejenom o výrobce automobilů, ale také motocyklů, nákladních vozů, zahradní techniky, závěsných lodních motorů a podobně. Zakladatelem společnosti je Sóičiró Honda. Hlavní sídlo firmy se nachází v Tokiu, konkrétně ve čtvrti Minato. Vznik společnosti Honda proběhl v roce 1948. Růst na sebe nenechal moc dlouho čekat. Po několika letech vývoje a výroby motocyklů dorazil na řadu také první automobil. To se psal rok 1963, když byl zhotoven mini pick-up Honda T360. V roce 1986 přišla společnost na trhu s další podružnou značkou vozů Acura. V roce 2001 byla druhou největší automobilkou v zemi a od té doby se pohybuje na předních příčkách světových žebříčků.

Honda Civic

Legendy tvořící automobilový průmysl

V historii automobilky Honda určitě neobjevíte desítky modelů, jako je tomu u jiných světových značek. Možná i díky tomu, že ty nejpopulárnější a nejrozšířenější vozy se na trhu začaly objevovat kolem roku 1971. Mezi hodně známé patří Hodna Accord, Honda Avancier, Honda CRX, Honda FR-V, Honda Inspire, Honda Integra, Honda Lagreat, Honda Life Dunk, Honda Mobilio, Honda NSX, Honda Odyssey, Honda Partner, Honda Pilot, Honda Prelude, Honda Ridgeline, Honda Stepwgn, Honda Stream, Honda Shuttle a legendární sportovní kabriolet Honda S2000. Většina z nich se proháněla, a ještě prohání na českých silnicích, jiné byly spíše výsadou konkrétních zemí, tedy Japonska.

Vozy pro milovníky značky

Současnou produktovou nabídku automobilky Honda lze označit za přiměřenou co do počtu modelů. Ty však dokáží svým provedením pokrýt spoustu kategorií. Od sedanů, přes sportovní vozy, SUV, až po elektromobil.

  • Honda Jazz
  • Honda Civic 5D
  • Honda Civic Sedan
  • Honda Civic Type R
  • Sportovní vůz Honda NSX
  • Honda HR-V
  • Honda CR-V, včetně hybridního provedení Honda CR-V Hybrid
  • Elektromobil Honda e prototype

Logo Honda

Povinné ručení pro vozy Honda

Pomůžeme vám najít nejlevnější povinné ručení pro značku Honda

Honda – Nabídka povinného ručení Porovnejte si nezávazně nabídku všech pojišťoven a vyberte si sami

Neřídíte Honda? Nevadí, máme všechny značky

Povinné ručení na míru každé značce, vyberte si tu svou…