Povinné ručení Mercedes Benz

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro vozy Mercedes Benz?

Mercedes-Benz prezentuje v dnešní době značku luxusních automobilů, které jsou spojeny se synonymem kvality, preciznosti, originálního vzhledu a maximálního komfortu. Mercedes-Benz je mnohdy označován zkráceným výrazem Mercedes. Primárně jde o obchodní značku náležící nejenom osobním automobilům, ale také těm nákladům, autobusům společnosti Daimler AG a tahačům.

Mercedes Benz V-Class

Prvopočátky sahající do roku 1883

Značka Mercedes-Benz jako taková vznikla v roce 1926, když došlo ke spojení dvou firem. Jednou byla Daimler-Motoren-Gesellschaft působící na trhu od roku 1890 a tou druhou Benz & Cie., jež se vozům věnovala od roku 1883, díky čemuž je možná jednou z nejstarších na světě. Automobilka má dnes své hlavní sídlo v německém Stuttgartu.

Jak vznikl název Mercedes-Benz?

K zajímavostem této značky patří třeba původ označení vozů Mercedes. Bylo to podle dcery jednoho z prodejců vozů, kterým byl Emil Jellinek. Jeho dcera se jmenovala Mercédès Jellinek. Zmínit je třeba i význam slavného loga automobilky, jehož tvůrcem je Gottlieb Daimler. Tato trojcípá hvězda symbolizuje vozu, zemi a vzduch. Společnost Mercedes-Benz se navíc může jako jedna z mála automobilek pyšnit velkým a bohatým muzeem vlastních vozů. Ve Stuttgartu se nachází kompletní historie této značky, kde můžete vidět také závodní speciály a nejrůznější koncepty.

Mercedes Benz C-Class

Mercedes ve třídě užitkových a nákladních vozů

Mercedes-Benz je velice komplexním výrobcem automobilů. Svým portfoliem pokrývá také užitkové vozy. Mercedes-Benz Vito, Mercedes-Benz Sprinter, Mercedes-Benz Vario, Mercedes-Benz Viano a Mercedes-Benz Citan. V kategorii velkých nákladních automobilů jsou to Mercedes-Benz Atego, Mercedes-Benz Axor, Mercedes-Benz Actros, Mercedes-Benz Econic, Mercedes-Benz Unimog a Mercedes-Benz Zetros.

Mercedes Benz E-Class

Současné modely značky Mercedes-Benz

Automobilka se pyšní velice bohatým portfoliem vozů, které jsou vyráběny už více jak dvacet let a stále přichází jejich inovované a modernizované verze. Vybírat si lze od malých automobilů, přes střední třídu, až po luxusní auta. Své pevné místo v nabídce značky Mercedes mají pochopitelně i terénní vozy, jakými jsou Mercedes-Benz třídy G, Mercedes-Benz třídy GL, Mercedes-Benz třídy GLK a Mercedes-Benz třídy GLA. Nechybí kompaktní MPV v podání Mercedes-Benz třídy R a sportovní modely. Ty jsou tvořeny vozy Mercedes-Benz třídy SL, Mercedes-Benz třídy SLK a Mercedes-Benz třídy SLS AMG.

  • Mercedes-Benz třídy A
  • Mercedes-Benz třídy B
  • Mercedes-Benz třídy C
  • Mercedes-Benz třídy E
  • Mercedes-Benz třídy S

Logo Mercedes Benz

Povinné ručení pro vozy Mercedes Benz

Pomůžeme vám najít nejlevnější povinné ručení pro značku Mercedes Benz

Mercedes Benz – Nabídka povinného ručení Porovnejte si nezávazně nabídku všech pojišťoven a vyberte si sami

Neřídíte Mercedes Benz? Nevadí, máme všechny značky

Povinné ručení na míru každé značce, vyberte si tu svou…