Povinné ručení Chevrolet

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro vozy Chevrolet?

Chevrolet nebo také Chevy. To je americký výrobce automobilů, který dnes vystupuje pod formálním názvem Chevrolet Division of General Motors Company. Společnost, jejíž historie sahá do roku 1911. Tehdy se v Detroitu sešel Louise Chevrolet a William Durant, jenž založili společnou firmu. O čtyři roky později Louse Chevrolet z této spolupráce vycouval a prodal svůj podíl Durantovi. Ten společnost Chevrolet Motor Car Company následně sloučil s General Motors. To se psal rok 1916.

Chevrolet Cruze

V éře vývoje a rozvoje Chevroletu docházelo pochopitelně k mnohým změnám. Bylo to například logo této značky. To se mimo jiné začalo objevovat také na vozidlech Daewoo a na vybraných vozech Opel v Jižní Americe. Firma Chevrolet v této souvislosti spojila své síly s mnohými velikány. Společnost Chevrolet se angažovala v různých světových trzích a mimo jiné také v Evropě. Její sídlo bylo v Curychu. Je však pravdou, že toto období bylo jen od roku 2005 do roku 2016, pak se v evropských zemích odmlčela.

Pýcha a chlouba automobilky

Odrazovým můstkem firmy Chevrolet se stal model Classic Six. V roce 1955 pak společnost bodovala se svým věhlasným motorem 4,3l V8. Těmi největšími skvosty automobily byly modely Chevrolet Camaro vyráběný v letech 1967 – 2002 a od roku 2010 do současnosti. Tím druhým je Chevrolet Corvette, jehož výroba trvá od roku 1953 dodnes. Sportovní a silné unikáty, které uhranuly nejednoho milovníka amerických aut. Ze staré poctivé školy značky Chevrolet samozřejmě pochází i Chevrolet Impala, Chevrolet Silverado, Chevrolet Tahoe a Chevrolet TrailBlazer. Americké legendy v podání sportovních i velkých terénních vozů, z nichž některé z nich okupují současný trh, i když v daleko modernější podobě.

Chevrolet v České republice

V době, kdy na území ČR operoval Chevrolet v plné síle jednoznačně vedly modely jako Chevrolet Spark, Chevrolet Aveo, Chevrolet Epica, Chevrolet Orlando, Chevrolet Captiva a Chevrolet Cruze. Oproti tomu američtí zákazníci si mohou dopřávat daleko propracovanějších vozů. Třeba Chevrolet Colorado, nejnovější verze Chevrolet Silverado, Chevrolet Trax, Chevrolet Suburan a modifikované verze Chevrolet Camaro a Chevrolet Corvette.

Logo Chevrolet

Povinné ručení pro vozy Chevrolet

Pomůžeme vám najít nejlevnější povinné ručení pro značku Chevrolet

Chevrolet – Nabídka povinného ručení Porovnejte si nezávazně nabídku všech pojišťoven a vyberte si sami

Neřídíte Chevrolet? Nevadí, máme všechny značky

Povinné ručení na míru každé značce, vyberte si tu svou…