Povinné ručení Lexus

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro vozy Lexus?

Lexus, to je prémiová automobilová značka, která je známá v podstatě po celém světě. Například ve Spojených státech amerických patří k prestižním značkám. Své zastoupení má ale i v Evropě, Asii, Africe a Oceánii. Ve skutečnosti jde o výrobní divizi spadající pod japonský koncern Toyota. Právě touto cestou se značka Lexus dostala do 70 zemí světa a vydobyla si silné renomé. Z pohledu tržní hodnoty zakončuje seznam deseti největších značek. Jejím zakladatelem je Eiji Toyoda. Samotná myšlenka o vzniku toho nejlepšího auta na světě proběhla už v roce 1983. Velký debut se však konal až o šest let později, kdy je prezentován oficiální vznik Lexusu. Po 450 vytvořených prototypech konečně přišlo výsledné dílo, které neslo označení Lexus LS400.

Lexus LS

Odrazový můstek automobilky Lexus

Model Lexus LS400 byl unikátem svého druhu. Benzínový osmiválcový motor s pohonem zadních kol, objemem čtyři litry a s originálním designem. Ještě do konce roku 1989 bylo prodáno celkem 16 392 kusů tohoto automobilového skvostu. Téhož roku pak proběhla i jedna svolávací akce na 8 000 automobilů kvůli výměně jednoho dílu. Postupem času se Lexus ve spojení s Toyotou dopracoval k tomu, že se stal takovým pomyslným průkopníkem hybridních motorů. Jednou z proslulých technologií automobilky je Hybrid Synergy Drive. Vozy této značky zároveň získaly i punc vysoké aktivní bezpečnosti a spolehlivosti.

Nápadité značení vozů Lexus

Když se zahledíte na současnou produktovou nabídku společnosti Lexus, neunikne vaší pozornosti jednoduché značení jednotlivých modelů. I v takových detailech jde automobilka proti proudu. Řadu z těchto modelů si můžete zakoupit nejenom s benzínovým, ale také hybridním motorem.

  • Městský crossover Lexus UX
  • Hybridní kompaktní vůz Lexus CT
  • Sportovní sedany Lexus ES a Lexus IS
  • Vlajkový sedan Lexus LS
  • Kompaktní crossover Lexus NX
  • Luxusní crossover Lexus RX, včetně jeho sedmimístné varianty Lexus RX L
  • Kultivované kupé Lexus RC
  • Výkonné kupé Lexus RC F
  • Vlajkové kupé Lexus LC

Logo Lexus

Povinné ručení pro vozy Lexus

Pomůžeme vám najít nejlevnější povinné ručení pro značku Lexus

Lexus – Nabídka povinného ručení Porovnejte si nezávazně nabídku všech pojišťoven a vyberte si sami

Neřídíte Lexus? Nevadí, máme všechny značky

Povinné ručení na míru každé značce, vyberte si tu svou…