Povinné ručení Mitsubishi

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro vozy Mitsubishi?

Značka Mitsubishi je ve své podstatě automobilka Mitsubishi Motors. Ta si za dobu svého působení na trhu vydobyla poměrně zajímavou příčku co do velikosti. Minimálně v Japonsku patří k šesté největší automobilce. Z globálního pohledu je asi sedmnáctá na světě. Nežli si společnost Mitsubishi Motors upevnila své stálé místo, začínala nejprve spoluprací s nejrůznějšími světovými automobilkami. Od Chrysleru, přes Citroen až po Peugeot.

Mitsubishi ASX

Divize Mitsubishi Motors

Samotná automobilka je divizí velkého stejnojmenného koncernu Mitsubishi. Tento japonský korporát vznikl už v roce 1870 a zaměřoval se primárně na loďařský průmysl. Teprve až o sto let později v roce 1970 vznikla divize Mitsubishi Motors, která se pustila do kooperace se zahraničními automobilkami. Je pravdou, že prvotní spolupráce s Chryslerem nebyla zrovna nejšťastnější a automobilka Mitsubishi dlouhou dobu zažívala krizi. Vyprodukované modely nesklízely tak velký úspěch, jak by se čekalo. Až v roce 2005 přišel poměrně výrazný zlom, kdy na místo šéfa usedl Osamu Masuko. Teprve pak přišly odrazové vlny pro Mitsubishi, jež spočívaly třeba v populárním programu WRC a v kompaktním SUV Mitsubishi Outlander.

Starší modely značky Mitsubishi

Mitsubishi, to hned nebyly známé modely Mitsubishi Pajero a jim podobné. Automobilka začínala s trochu jiným výběrem, který mnohým z vás možná nic neřekne. Byly to například vozy Mitsubishi Starion, Mitsubishi Grandis, Mitsubishi Carisma, Mitsubishi Manga, Mitsubishi GTO, Mitsubishi Sigma, Mitsubishi Lancer a Mitsubishi Space Runner. Následující modely se oficiálně nikdy nedostaly ani na český trh a byly určeny pro jiné světové velmoci – Mitsubishi Express, Mitsubishi I-MiEV, Mitsubishi Raider, Mitsubishi Zinger a Mitsubishi eK.

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi v České republice

Mitsubishi v současné době nabízí sedm modelů, které svým charakterem pokrývají různé typy zákazníků. Od automobilu do města, přes malý crossover až po velké pracovní a terénní vozy.

Mitsubishi Colt

  • Mitsubishi Space Star
  • Mitsubishi Eclipse Cross
  • Mitsubishi ASX
  • Mitsubishi Outlander
  • Mitsubishi Outlander PHEV
  • Mitsubishi Pajero LWB
  • Mitsubishi L200

Logo Mitsubishi

Povinné ručení pro vozy Mitsubishi

Pomůžeme vám najít nejlevnější povinné ručení pro značku Mitsubishi

Mitsubishi – Nabídka povinného ručení Porovnejte si nezávazně nabídku všech pojišťoven a vyberte si sami

Neřídíte Mitsubishi? Nevadí, máme všechny značky

Povinné ručení na míru každé značce, vyberte si tu svou…