IN pożyczki je nový ambiciozní srovnávač půjček na polském trhu

20. 3. 2017

Síť partnerských katalogů rozšiřuje na polském trhu nový srovnávač IN pożyczki již pár dní po spuštění dosahuje denní návštěvnosti více jak 200 lidí a neskrývá své ambice. Rychle se tak zařadil k druhému populárním portálu AAA pożyczka o kterém jsme psali zhruba před půl rokem.

IN pożyczki

Pravidelné ruční aktualizace

Nový portál se snaží polské návštěvníky zaujmout zejména pravidelnou ruční aktualizací všech dat a parametrů. Pravidelnou kontrolou tak každý týden projde několik tisíc položek v databázi. Jedná se tak v současné době o bezpochyby nejvíce udržovaný srovnávač půjček a úvěrů (v Polsku se používá označení „pożyczka“ a „kredyty“). Rychle rostoucí počet návštěvníků toto jen dokazuje. Samozřejmostí pak je plná funkčnost webu také na mobilních zařízení a tabletech, rychlost načítání a přehledný design.

Specifikace polského nebankovní trhu

Rychlé nebankovní půjčky (nebo chcete-li szybkie pożyczki pozabankowe) patří v polsku mezi stejně populární produkty jako u nás. Polský trh není v současné době tak svázán legislativou jako ten český (ačkoliv velké změny v segmentu se nyní rovněž projednávají). Polští návštěvníci mají v oblibě zejména malé půjčky před výplatou, bankovní úvěry jsou v menšině. Některé produkty můžeme i znát z českého trhu, například půjčku NetCredit (ta u nás paradoxně v současné době pozastavila činnost). Jiné, jako například PandaMoney pak provozují stejné firmy, které působí i u nás (ale s jinak pojmenovanými produkty, zde Kredito24). Existují ale samozřejmě i půjčky, které český návštěvník nezná vůbec – např. Filarum.

Další zdroje