Japonská půjčka se opět přejmenuje, od února se bude jmenovat Kamali

19. 1. 2017

Už třetí změnu si nachystal Home Credit u svého půjčkového produktu. Po Click Creditu a Japonské půjčce se od února budeme učit název Kamali. Zapomeňte tedy na japonku, šinkanzen, nebo „peníze na to tata“. Název Japonská půjčka kompletně končí, přičemž společnost ho používala teprve od srpna 2015.

Nové logo společnosti Home Credit a.s.

Od února už jen půjčka Kamali

Název Kamali začne společnost používat už od 1. února. „Z několika návrhů názvů jsme vybrali Kamali. Je univerzální, snadno použitelný i mezinárodně. Navíc se píše a vyslovuje naprosto stejně, nehrozí tedy nechtěné záměny či úsměvné zkomoleniny.“ uvedl za Home Credit vedoucí speciálních projektů Jan Machaň. Je tedy zřejmé, že společnost sáhla po změně názvu zejména z důvodu možné expanze do zahraničí.

  • Půjčka 1000 – 200 000 Kč
  • Splatnost 30 dní – 7 let
  • Rychlost vyplacení do 15 minut
  • Půjčka zdarma 10 000 Kč na 14 dní

Už třetí změna názvu za 3 roky

Home Credit vstoupil mezi poskytovatele malých a rychlých půjček v roce 2013. O dva roky později došlo ke kompletnímu restartu značky, novému grafickému stylu, brandu i nabídce produktů. Změna, kterou Home Credit nachystal k 1. 2. 2017 je tedy už třetí v krátké historii. Kromě názvu se budou opět měnit i parametry produktu, např. možnost odkladu splátek a rozložení splátek do více měsíců v případě tíživé finanční situace.